TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

CHAMPION Bluza Classic
CHAMPION Bluza Classic
CHAMPION Bluza Classic
CHAMPION Bluza Classic
CHAMPION Bluza Classic
CHAMPION Bluza Classic
CHAMPION Bluza Classic
CHAMPION Bluza Classic
Bluza për femra
Kodi i artikullit:
(CHA221F601-10)
CHAMPION

CHAMPION Bluza Classic

Çmimi i mëparshëm
5.500 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
5.500 LEK
Çmimi me zbritje
4.400 LEK
Shuma e kursyer: 1.100 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • XS XS
 • M M
 • S S
 • L L
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Champion CLASSIC është një bluzë për femra me kapuç që mund ta vishni për çdo rast. Është një zgjedhje e shkëlqyer për një ditë dinamike plot aktivitete. Ka një xhep në pjesën e përparme që mund të mbajë të gjitha gjërat tuaja të vogla të nevojshme. Ngushtimet në mëngë përmirësojnë dhe parandalojnë lëvizjet e padëshiruara dhe ju jep liri të plotë të lëvizjes. Logoja e madhe Champion në pjesen e përparme thekson qartë stilin tuaj sportiv dhe besnikërinë tuaj ndaj markës Champion. Materiali i butë nga i cili është përbërë ju garanton komoditetin që meritoni dhe dizajni i tij përshtatet lehtësisht në stilin tuaj sportiv-elegant. Specifikimi: Bluzë me kapuç për femra Xhep në pjesën e përparme Prerje standarde .
Detaje

Champion CLASSIC është një bluzë për femra me kapuç që mund ta vishni për çdo rast. Është një zgjedhje e shkëlqyer për një ditë dinamike plot aktivitete. Ka një xhep në pjesën e përparme që mund të mbajë të gjitha gjërat tuaja të vogla të nevojshme. Ngushtimet në mëngë përmirësojnë dhe parandalojnë lëvizjet e padëshiruara dhe ju jep liri të plotë të lëvizjes. Logoja e madhe Champion në pjesen e përparme thekson qartë stilin tuaj sportiv dhe besnikërinë tuaj ndaj markës Champion. Materiali i butë nga i cili është përbërë ju garanton komoditetin që meritoni dhe dizajni i tij përshtatet lehtësisht në stilin tuaj sportiv-elegant.
Specifikimi:

 • Bluzë me kapuç për femra
 • Xhep në pjesën e përparme
 • Prerje standarde

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Bluza
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Të rritur
  Gjinia Femra
  Marka CHAMPION
  KOLEKCIJA_HR SPORTSWEAR
  Masa Masa EU Masa në cm
  XS XS
  M M
  S S
  L L
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluza 114972-KK001
  6.000 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  7.500 LEK
  Ndihmë