TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

CHAMPION Bluza Girls Cute
CHAMPION Bluza Girls Cute
CHAMPION Bluza Girls Cute
CHAMPION Bluza Girls Cute
CHAMPION Bluza Girls Cute
CHAMPION Bluza Girls Cute
Kodi i artikullit:
(CHA221G604-3B)
CHAMPION

CHAMPION Bluza Girls Cute

Çmimi i mëparshëm
3.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
3.900 LEK
Çmimi me zbritje
2.700 LEK
Shuma e kursyer: 1.200 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • XS 5-6Y
  • S 7-8Y
  • M 9-10Y
  • L 11-12Y
  • XL 13-14Y
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
CHAMPION GIRLS CUTE është një bluzë për fëmijë me kapuç për vajza. Është e përbërë nga materiali i lehtë që ofron komoditetin dhe rehatinë që meritojnë vajzat tuaja. Kapuçi është i gjerë dhe i rehatshëm. E gjithë bluza është me logo CHAMPION dhe shumë qartë thekson përkatësinë në këtë markë sportive. Logot janë me ngjyra të ndryshme, kështu që kjo bluzë përshtatet lehtësisht me pjesën tjetër të garderobës. Nëse dëshironi rehati dhe komoditet për vajzat tuaja gjatë gjithë ditës, atëherë kjo bluzë CHAMPION GIRLS CUTE është zgjedhja e duhur.Specifikimi:• Bluzë me kapuç për vajza• Logo CHAMPION.
Detaje

CHAMPION GIRLS CUTE është një bluzë për fëmijë me kapuç për vajza. Është e përbërë nga materiali i lehtë që ofron komoditetin dhe rehatinë që meritojnë vajzat tuaja. Kapuçi është i gjerë dhe i rehatshëm. E gjithë bluza është me logo CHAMPION dhe shumë qartë thekson përkatësinë në këtë markë sportive. Logot janë me ngjyra të ndryshme, kështu që kjo bluzë përshtatet lehtësisht me pjesën tjetër të garderobës. Nëse dëshironi rehati dhe komoditet për vajzat tuaja gjatë gjithë ditës, atëherë kjo bluzë CHAMPION GIRLS CUTE është zgjedhja e duhur.
Specifikimi:
• Bluzë me kapuç për vajza
• Logo CHAMPION

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluza
Qëllimi Lifestyle
Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
Marka CHAMPION
Gjinia Fëmijë vajza
Masa Masa EU Masa në cm
XS 5-6Y
S 7-8Y
M 9-10Y
L 11-12Y
XL 13-14Y
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza CHA203G603-01
2.300 LEK
Shuma e kursyer 49%
4.500 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Ndihmë