në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

CHAMPION Bluza Hooded Sweatshirt
CHAMPION Bluza Hooded Sweatshirt
CHAMPION Bluza Hooded Sweatshirt
CHAMPION Bluza Hooded Sweatshirt
CHAMPION Bluza Hooded Sweatshirt
CHAMPION Bluza Hooded Sweatshirt
CHAMPION Bluza Hooded Sweatshirt
CHAMPION Bluza Hooded Sweatshirt
Bluza për femra
Kodi i artikullit:
(114858-PS012)
CHAMPION

CHAMPION Bluza Hooded Sweatshirt

Çmimi i mëparshëm
7.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
7.900 LEK
Çmimi me zbritje
4.000 LEK
Shuma e kursyer: 3.900 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • XS XS
 • M M
 • S S
 • L L
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Bluza me kapuç CHAMPION HOODED SWEATSHIRT për femra është e krijuar për rehati dhe komoditet në çdo kohë. Është e përbërë kryesisht prej pambuku të lehtë, i cili sjell rehati dhe komoditet. Kjo bluzë është një nga ato modele të cilat nuk do të dalin kurrë nga moda. Kapuçi i gjerë ofron mbulim shtesë në ditët më të ftohta. Çfarëdo zgjedhjeje që të bëni, kjo bluzë do të plotësojë stilin tuaj sportiv-elegant. Ngushtimet në mëngë parandalojnë lëvizjet e padëshiruara dhe depërtimin e ajrit të ftohtë. Grafikat CHAMPION në pjesën e përparme dhe një logo në pjesën e përparme tregon qartë dashurinë tuaj për markën. Me blerjen e kësaj bluze për femra ju do të mbështesni prodhimin më të qëndrueshëm të pambukut organik. Specifikimi : Bluzë për femra Përbërja: 79% pambuk dhe 21% poliestër Logo Champion Xhep “kangur”.
Detaje

Bluza me kapuç CHAMPION HOODED SWEATSHIRT për femra është e krijuar për rehati dhe komoditet në çdo kohë. Është e përbërë kryesisht prej pambuku të lehtë, i cili sjell rehati dhe komoditet. Kjo bluzë është një nga ato modele të cilat nuk do të dalin kurrë nga moda. Kapuçi i gjerë ofron mbulim shtesë në ditët më të ftohta. Çfarëdo zgjedhjeje që të bëni, kjo bluzë do të plotësojë stilin tuaj sportiv-elegant. Ngushtimet në mëngë parandalojnë lëvizjet e padëshiruara dhe depërtimin e ajrit të ftohtë. Grafikat CHAMPION në pjesën e përparme dhe një logo në pjesën e përparme tregon qartë dashurinë tuaj për markën. Me blerjen e kësaj bluze për femra ju do të mbështesni prodhimin më të qëndrueshëm të pambukut organik.
Specifikimi :

 • Bluzë për femra
 • Përbërja: 79% pambuk dhe 21% poliestër
 • Logo Champion
 • Xhep “kangur”

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Bluza
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Të rritur
  Gjinia Femra
  Marka CHAMPION
  Masa Masa EU Masa në cm
  XS XS
  M M
  S S
  L L
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Ndihmë