CHAMPION Hooded Sweatshirt
CHAMPION Hooded Sweatshirt
CHAMPION Hooded Sweatshirt
CHAMPION Hooded Sweatshirt
CHAMPION Hooded Sweatshirt
CHAMPION Hooded Sweatshirt
CHAMPION Hooded Sweatshirt
CHAMPION Hooded Sweatshirt
Kodi i artikullit: 114858-PS012
CHAMPION

CHAMPION Hooded Sweatshirt

Kodi i artikullit: 114858-PS012
Bluza me kapuç CHAMPION HOODED SWEATSHIRT për femra është e krijuar për rehati dhe komoditet në çdo kohë. Është e përbërë kryesisht prej pambuku të lehtë, i cili sjell rehati dhe komoditet. Kjo bluzë është një nga ato modele të cilat nuk do të dalin kurrë nga moda. Kapuçi i gjerë ofron mbulim shtesë në ditët më të ftohta. Çfarëdo zgjedhjeje që të bëni, kjo bluzë do të plotësojë stilin tuaj sportiv-elegant. Ngushtimet në mëngë parandalojnë lëvizjet e padëshiruara dhe depërtimin e ajrit të ftohtë. Grafikat CHAMPION në pjesën e përparme dhe një logo në pjesën e përparme tregon qartë dashurinë tuaj për markën. Me blerjen e kësaj bluze për femra ju do të mbështesni prodhimin më të qëndrueshëm të pambukut organik. Specifikimi : Bluzë për femra Përbërja: 79% pambuk dhe 21% poliestër Logo Champion Xhep “kangur”.

SPORT VISION OUTLET ONLINE

Përfitoni deri në -70% ULJE në veshje, atlete dhe aksesorë sportiv.
Shikoni në website për të zbuluar modelet dhe ngjyrat e pafundme me çmimet më të mira.

7.900 LEK
7.900 LEK
3.200 LEK
Shuma e kursyer: 4.700 LEK
Më njoftoni për uljet
 • XS
 • S
Zgjidhni sasinë: 1 Kom
2
1
Është e nevojshme të zgjidhni masën/numrin e dëshiruar!
Ruani në listën e të preferuarave

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave

Bluza me kapuç CHAMPION HOODED SWEATSHIRT për femra është e krijuar për rehati dhe komoditet në çdo kohë. Është e përbërë kryesisht prej pambuku të lehtë, i cili sjell rehati dhe komoditet. Kjo bluzë është një nga ato modele të cilat nuk do të dalin kurrë nga moda. Kapuçi i gjerë ofron mbulim shtesë në ditët më të ftohta. Çfarëdo zgjedhjeje që të bëni, kjo bluzë do të plotësojë stilin tuaj sportiv-elegant. Ngushtimet në mëngë parandalojnë lëvizjet e padëshiruara dhe depërtimin e ajrit të ftohtë. Grafikat CHAMPION në pjesën e përparme dhe një logo në pjesën e përparme tregon qartë dashurinë tuaj për markën. Me blerjen e kësaj bluze për femra ju do të mbështesni prodhimin më të qëndrueshëm të pambukut organik.
Specifikimi :

 • Bluzë për femra
 • Përbërja: 79% pambuk dhe 21% poliestër
 • Logo Champion
 • Xhep “kangur”

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Bluza
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Të rritur
  Gjinia Femra
  Brand CHAMPION

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluza 117322-KK001
  4.100 LEK
  Shuma e kursyer 41%
  6.900 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluza 117321-GS030
  2.900 LEK
  Shuma e kursyer 41%
  4.900 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluza 117322-WW005
  4.100 LEK
  Shuma e kursyer 41%
  6.900 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluza 117317-KK001
  3.500 LEK
  Shuma e kursyer 41%
  5.900 LEK
  Shtoni në shportë
  CHAMPION Hooded Sweatshirt
  Bluza
  CHAMPION Hooded Sweatshirt