TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

CHAMPION Bluza CREWNECK CROPTOP
CHAMPION Bluza CREWNECK CROPTOP
CHAMPION Bluza CREWNECK CROPTOP
CHAMPION Bluza CREWNECK CROPTOP
CHAMPION Bluza CREWNECK CROPTOP
CHAMPION Bluza CREWNECK CROPTOP
CHAMPION Bluza CREWNECK CROPTOP
CHAMPION Bluza CREWNECK CROPTOP
Bluza për femra
Kodi i artikullit:
(114972-KK001)
CHAMPION

CHAMPION Bluza CREWNECK CROPTOP

Çmimi i mëparshëm
7.500 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
7.500 LEK
Çmimi me zbritje
6.000 LEK
Shuma e kursyer: 1.500 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • XS XS
 • S S
 • M M
 • L L
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
CHAMPION CREWNECK CROPTOP është një bluzë për femra, e krijuar për rehati dhe komoditet. Është e përbërë kryesisht prej pambuku të lehtë i cili ju jep rehati dhe komoditet në çdo moment të ditës. Thjeshtësia e këtij modeli bën të mundur ta kombinoni lehtësisht me xhinset, streçet apo tutat e preferuara. Ngushtimet në mëngë parandalojnë lëvizjet e padëshiruara dhe depërtimin e ajrit të ftohtë. Logoja shumëngjyrëshe sjell një pamje tërheqëse dhe shton numrin e kombinimeve të veshjeve. Duke blerë këtë bluzë për femra, ju do të mbështesni prodhimin më të qëndrueshëm të pambukut organik. Specifikimi: Bluzë për femra Përbërja: 78% pambuk dhe 22% poliester Logo Champion .
Detaje

CHAMPION CREWNECK CROPTOP është një bluzë për femra, e krijuar për rehati dhe komoditet. Është e përbërë kryesisht prej pambuku të lehtë i cili ju jep rehati dhe komoditet në çdo moment të ditës. Thjeshtësia e këtij modeli bën të mundur ta kombinoni lehtësisht me xhinset, streçet apo tutat e preferuara. Ngushtimet në mëngë parandalojnë lëvizjet e padëshiruara dhe depërtimin e ajrit të ftohtë. Logoja shumëngjyrëshe sjell një pamje tërheqëse dhe shton numrin e kombinimeve të veshjeve. Duke blerë këtë bluzë për femra, ju do të mbështesni prodhimin më të qëndrueshëm të pambukut organik.
Specifikimi:

 • Bluzë për femra
 • Përbërja: 78% pambuk dhe 22% poliester
 • Logo Champion

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Bluza
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Të rritur
  Gjinia Femra
  Marka CHAMPION
  KOLEKCIJA_HR SPORTSWEAR
  Masa Masa EU Masa në cm
  XS XS
  S S
  M M
  L L
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluza 114858-MS014
  6.300 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  7.900 LEK
  Ndihmë