TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

SERGIO TACCHINI Bluza Jesse
SERGIO TACCHINI Bluza Jesse
SERGIO TACCHINI Bluza Jesse
SERGIO TACCHINI Bluza Jesse
SERGIO TACCHINI Bluza Jesse
SERGIO TACCHINI Bluza Jesse
SERGIO TACCHINI Bluza Jesse
SERGIO TACCHINI Bluza Jesse
Bluza për meshkuj
Kodi i artikullit:
(STA221M611-01)
SERGIO TACCHINI

SERGIO TACCHINI Bluza Jesse

Çmimi i mëparshëm
8.500 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
8.500 LEK
Çmimi me zbritje
5.100 LEK
Shuma e kursyer: 3.400 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • S S
  • M M
  • L L
  • XL XL
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Bluza për meshkuj SERGIO TACCHINI JESSE me kapuç ka një dizajn elegant, e përshtatshme për çdo rast. Është e përbërë prej pambuku të butë për t'ju dhënë rehati të veçantë. Pëlhura e butë ka mundësi ajrosje, kështu që kjo bluzë është e përsosur për ditët e pranverës. Zinxhiri zgjatet në të gjithë gjatësinë e bluzë dhe kapuçi i rregullueshëm përshtatet sipas nevojave tuaja. Kombinojeni atë me xhinset dhe atletet tuaja të preferuara SERGIO TACCHINI dhe nisni ditën tuaj. Specifikimi: • Bluzë për meshkuj • Zinxhir me gjatësi të plotë • Kapuç i rregullueshëm • Materiali: 100% pambuk.
Detaje

Bluza për meshkuj SERGIO TACCHINI JESSE me kapuç ka një dizajn elegant, e përshtatshme për çdo rast. Është e përbërë prej pambuku të butë për t'ju dhënë rehati të veçantë. Pëlhura e butë ka mundësi ajrosje, kështu që kjo bluzë është e përsosur për ditët e pranverës. Zinxhiri zgjatet në të gjithë gjatësinë e bluzë dhe kapuçi i rregullueshëm përshtatet sipas nevojave tuaja. Kombinojeni atë me xhinset dhe atletet tuaja të preferuara SERGIO TACCHINI dhe nisni ditën tuaj.
Specifikimi:
• Bluzë për meshkuj
• Zinxhir me gjatësi të plotë
• Kapuç i rregullueshëm
• Materiali: 100% pambuk

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluza
Qëllimi Lifestyle
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka SERGIO TACCHINI
Masa Masa EU Masa në cm
S S
M M
L L
XL XL
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza STA221M610-02
4.700 LEK
Shuma e kursyer 41%
7.900 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza STA213M608-10
4.500 LEK
Shuma e kursyer 49%
8.900 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza STA213M608-05
4.500 LEK
Shuma e kursyer 49%
8.900 LEK
Ndihmë