në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

NIKE Produkte Jordan Millenial
NIKE Produkte Jordan Millenial
NIKE Produkte Jordan Millenial
NIKE Produkte Jordan Millenial
NIKE Produkte Jordan Millenial
NIKE Produkte Jordan Millenial
NIKE Produkte Jordan Millenial
NIKE Produkte Jordan Millenial
NIKE Produkte Jordan Millenial
NIKE Produkte Jordan Millenial
NIKE Produkte Jordan Millenial
NIKE Produkte Jordan Millenial
NIKE Produkte Jordan Millenial
NIKE Produkte Jordan Millenial
NIKE Produkte Jordan Millenial
NIKE Produkte Jordan Millenial
NIKE Produkte Jordan Millenial
NIKE Produkte Jordan Millenial
Kodi i artikullit:
(45B277-001)
NIKE

NIKE Produkte Jordan Millenial

 • 9-10Y
  9-10Y
 • 11-12Y
  11-12Y
 • 12-13Y
  12-13Y
 • 14-15Y
  14-15Y
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Ruani në listën e të preferuarave
Nike Jordan Millenial është një bluzë me kapuç për fëmijë. Është shumë komode dhe e ngrohtë. Dizajni i veçantë sjell rehati perfekte. Pambuku i butë jep një ndjenjë butësie dhe rehati. Xhepat “kangur” janë praktik për ruajtjen e sendeve të vogla. Ngushtimet në mëngë dhe rreth belit parandalojnë çdo lëvizje të panevojshme. Logoja e famshme e Jordan Jumpman është një pjesë e pazëvendësueshme e këtij modeli. Kjo bluzë është një zgjedhje e shkëlqyer për të gjithë ju që doni një stil sportiv dhe urban të veshjes. Marka Jordan përpiqet gjithmonë për cilësinë dhe dizajnin më të mirë të mundshëm. SPECIFIKIMI I PRODUKTIT: Përbërja: 60% pambuk, 40% poliester Prerje standarde.
Detaje

Nike Jordan Millenial është një bluzë me kapuç për fëmijë. Është shumë komode dhe e ngrohtë. Dizajni i veçantë sjell rehati perfekte. Pambuku i butë jep një ndjenjë butësie dhe rehati. Xhepat “kangur” janë praktik për ruajtjen e sendeve të vogla. Ngushtimet në mëngë dhe rreth belit parandalojnë çdo lëvizje të panevojshme. Logoja e famshme e Jordan Jumpman është një pjesë e pazëvendësueshme e këtij modeli. Kjo bluzë është një zgjedhje e shkëlqyer për të gjithë ju që doni një stil sportiv dhe urban të veshjes. Marka Jordan përpiqet gjithmonë për cilësinë dhe dizajnin më të mirë të mundshëm.
SPECIFIKIMI I PRODUKTIT:

 • Përbërja: 60% pambuk, 40% poliester
 • Prerje standarde

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Produkte
  Marka NIKE
  Mosha Adoleshentë
  Qëllimi Basketboll
  Gjinia Fëmijë vajza
  Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportvision.al.
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluzë 45C202-023
  2.500 LEK
  Shuma e kursyer 29%
  3.500 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluzë 45C220-001
  2.000 LEK
  Shuma e kursyer 31%
  2.900 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluza 45B714-023
  5.000 LEK
  Shuma e kursyer 31%
  7.200 LEK
  Ndihmë