TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

PUMA Bluza PUMA Brand Love Multiplacement Hoodie TR
PUMA Bluza PUMA Brand Love Multiplacement Hoodie TR
PUMA Bluza PUMA Brand Love Multiplacement Hoodie TR
PUMA Bluza PUMA Brand Love Multiplacement Hoodie TR
PUMA Bluza PUMA Brand Love Multiplacement Hoodie TR
PUMA Bluza PUMA Brand Love Multiplacement Hoodie TR
Bluza për meshkuj
Kodi i artikullit:
(533658-02)
PUMA

PUMA Bluza PUMA Brand Love Multiplacement Hoodie TR

Çmimi i mëparshëm
10.200 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
10.200 LEK
Çmimi me zbritje
8.200 LEK
Shuma e kursyer: 2.000 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • S S
  • M M
  • L L
  • XL XL
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluza
Qëllimi Lifestyle
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka PUMA
Masa Masa EU Masa në cm
S S
M M
L L
XL XL
Për momentin nuk ka komente
Ndihmë