TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

CHAMPION Bluza LADY CLASSIC FULL ZIP HOODY
CHAMPION Bluza LADY CLASSIC FULL ZIP HOODY
CHAMPION Bluza LADY CLASSIC FULL ZIP HOODY
CHAMPION Bluza LADY CLASSIC FULL ZIP HOODY
CHAMPION Bluza LADY CLASSIC FULL ZIP HOODY
CHAMPION Bluza LADY CLASSIC FULL ZIP HOODY
CHAMPION Bluza LADY CLASSIC FULL ZIP HOODY
CHAMPION Bluza LADY CLASSIC FULL ZIP HOODY
Bluza për femra
Kodi i artikullit:
(115896-KK001)
CHAMPION

CHAMPION Bluza LADY CLASSIC FULL ZIP HOODY

Çmimi i mëparshëm
5.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
5.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
5.900 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • XS XS
  • M M
  • S S
  • L L
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluza
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
Marka CHAMPION
Masa Masa EU Masa në cm
XS XS
M M
S S
L L
Për momentin nuk ka komente
Ndihmë