TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Bluza M FI BOS Hoodie
adidas Bluza M FI BOS Hoodie
adidas Bluza M FI BOS Hoodie
adidas Bluza M FI BOS Hoodie
adidas Bluza M FI BOS Hoodie
adidas Bluza M FI BOS Hoodie
adidas Bluza M FI BOS Hoodie
adidas Bluza M FI BOS Hoodie
adidas Bluza M FI BOS Hoodie
adidas Bluza M FI BOS Hoodie
Bluza për meshkuj
Kodi i artikullit:
(HK4547)
adidas

adidas Bluza M FI BOS Hoodie

Çmimi i mëparshëm
9.400 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
9.400 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
9.400 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • S S
  • M M
  • L L
  • XL XL
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluza
Qëllimi Lifestyle
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka adidas
Masa Masa EU Masa në cm
S S
M M
L L
XL XL
Për momentin nuk ka komente
Ndihmë