në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

adidas Bluza Essentials FeelVivid
adidas Bluza Essentials FeelVivid
adidas Bluza Essentials FeelVivid
adidas Bluza Essentials FeelVivid
adidas Bluza Essentials FeelVivid
adidas Bluza Essentials FeelVivid
adidas Bluza Essentials FeelVivid
adidas Bluza Essentials FeelVivid
adidas Bluza Essentials FeelVivid
adidas Bluza Essentials FeelVivid
Bluza për meshkuj
Kodi i artikullit:
(HK2824)
adidas

adidas Bluza Essentials FeelVivid

Çmimi i mëparshëm
8.700 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
8.700 LEK
Çmimi me zbritje
6.100 LEK
Shuma e kursyer: 2.600 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Bluza për meshkuj adidas Essentials FeelVivid është ideale për një vrapim ose thjesht për një shëtitje të qetë. E përbërë nga një përzierje pambuku, kjo bluzë është projektuar për të mbajtur trupin tuaj të ngrohtë. Tani mund të stërviteni ose thjesht të pushoni pa ndjerë të ftohtin. Produktet e pambukut adidas mbështesin prodhimin e qëndrueshëm të pambukut. Specifikimet: Përshtatje e gjerë Kapuç i rregullueshëm Përbërja: 80% pambuk, 20% poliestër i ricikluar .
Detaje

Bluza për meshkuj adidas Essentials FeelVivid është ideale për një vrapim ose thjesht për një shëtitje të qetë. E përbërë nga një përzierje pambuku, kjo bluzë është projektuar për të mbajtur trupin tuaj të ngrohtë. Tani mund të stërviteni ose thjesht të pushoni pa ndjerë të ftohtin. Produktet e pambukut adidas mbështesin prodhimin e qëndrueshëm të pambukut.
Specifikimet:

 • Përshtatje e gjerë
 • Kapuç i rregullueshëm
 • Përbërja: 80% pambuk, 20% poliestër i ricikluar

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Bluza
  Qëllimi Lifestyle
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Marka adidas
  Masa Masa EU Masa në cm
  S S
  M M
  L L
  XL XL
  Për momentin nuk ka komente
  Ndihmë