CHAMPION Produkte LADY ROCH INSPIRED CREWNECK
CHAMPION Produkte LADY ROCH INSPIRED CREWNECK
CHAMPION Produkte LADY ROCH INSPIRED CREWNECK
CHAMPION Produkte LADY ROCH INSPIRED CREWNECK
CHAMPION Produkte LADY ROCH INSPIRED CREWNECK
CHAMPION Produkte LADY ROCH INSPIRED CREWNECK
CHAMPION Produkte LADY ROCH INSPIRED CREWNECK
CHAMPION Produkte LADY ROCH INSPIRED CREWNECK
Kodi i artikullit: CHA223F617-6U
CHAMPION

CHAMPION Produkte LADY ROCH INSPIRED CREWNECK

Kodi i artikullit: CHA223F617-6U
Bluza për femra Champion Roch Inspired përfaqëson një kombinim të rehatisë sportive dhe dizajnit modern. Bini në sy kudo që ndodheni me këtë model me një ngjyrë interesante dhe printim të mrekullueshëm. Prerja e gjerë, mëngët e gjera dhe supet e rëna flasin vizualisht për ju për ndjenjën e rehatisë ndërsa kryeni aktivitetet tuaja gjatë ditës. Ky model kombinohet në mënyrë perfekte me fundet me bel të lartë, xhinset apo streçet tuaja të preferuara. Mëngët elastike dhe prerja e shkurtër kontribuojnë në një pamje sportive të përsosur. E përbërë nga 100% pambuk, kjo bluzë garanton qëndrueshmëri dhe stil unik.Specifikimi: Bluzë për femra Logoja Champion Prerje e gjerë Përbërja: 100% pambuk.
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave

Bluza për femra Champion Roch Inspired përfaqëson një kombinim të rehatisë sportive dhe dizajnit modern. Bini në sy kudo që ndodheni me këtë model me një ngjyrë interesante dhe printim të mrekullueshëm. Prerja e gjerë, mëngët e gjera dhe supet e rëna flasin vizualisht për ju për ndjenjën e rehatisë ndërsa kryeni aktivitetet tuaja gjatë ditës. Ky model kombinohet në mënyrë perfekte me fundet me bel të lartë, xhinset apo streçet tuaja të preferuara. Mëngët elastike dhe prerja e shkurtër kontribuojnë në një pamje sportive të përsosur. E përbërë nga 100% pambuk, kjo bluzë garanton qëndrueshmëri dhe stil unik.
Specifikimi:

 • Bluzë për femra
 • Logoja Champion
 • Prerje e gjerë
 • Përbërja: 100% pambuk

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Produkte
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Të rritur
  Gjinia Femra
  Brand CHAMPION

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete CHF233F107-01
  5.900 LEK
  Shuma e kursyer 25%
  7.900 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete CHF233F107-92
  5.900 LEK
  Shuma e kursyer 25%
  7.900 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete CHF233F113-10
  5.600 LEK
  Shuma e kursyer 25%
  7.500 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete CHF233F104-61
  5.600 LEK
  Shuma e kursyer 25%
  7.500 LEK
  Shtoni në shportë
  CHAMPION Produkte LADY ROCH INSPIRED CREWNECK
  Produkte
  CHAMPION Produkte LADY ROCH INSPIRED CREWNECK