TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

CHAMPION Bluza ROCH INSPIRED FULL ZIP HOODY
CHAMPION Bluza ROCH INSPIRED FULL ZIP HOODY
CHAMPION Bluza ROCH INSPIRED FULL ZIP HOODY
CHAMPION Bluza ROCH INSPIRED FULL ZIP HOODY
CHAMPION Bluza ROCH INSPIRED FULL ZIP HOODY
CHAMPION Bluza ROCH INSPIRED FULL ZIP HOODY
CHAMPION Bluza ROCH INSPIRED FULL ZIP HOODY
CHAMPION Bluza ROCH INSPIRED FULL ZIP HOODY
Bluza për meshkuj
Kodi i artikullit:
(CHA223M615-3B)
CHAMPION

CHAMPION Bluza ROCH INSPIRED FULL ZIP HOODY

Çmimi i mëparshëm
9.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
9.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
9.900 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Champion ROCH INSPIRED është një bluzë me kapuç për meshkuj. Një aventurë e re ju pret. Mos humbisni kohë, thjesht vishni bluzën Champion ROCH INSPIRED, mbyllni zinxhirin dhe jeni gati. Kapuë kontribuon në rehati dhe e ngre rehatinë në një nivel më të lartë. Mos lejoni që moti i ftohtë t'ju befasojë, por përgatituni për të gjitha kushtet e motit. Materiali i këndshëm dhe prerja standarde do t'i përshtatet në mënyrë të përkryer çdo lloji trupi. Specifikimi: Bluzë për meshkuj Kapuç Xhepa anësore Logoja Champion Mbyllja me zinxhir Përbërja: 100% pambuk.
Detaje

Champion ROCH INSPIRED është një bluzë me kapuç për meshkuj. Një aventurë e re ju pret. Mos humbisni kohë, thjesht vishni bluzën Champion ROCH INSPIRED, mbyllni zinxhirin dhe jeni gati. Kapuë kontribuon në rehati dhe e ngre rehatinë në një nivel më të lartë. Mos lejoni që moti i ftohtë t'ju befasojë, por përgatituni për të gjitha kushtet e motit. Materiali i këndshëm dhe prerja standarde do t'i përshtatet në mënyrë të përkryer çdo lloji trupi.
Specifikimi:

 • Bluzë për meshkuj
 • Kapuç
 • Xhepa anësore
 • Logoja Champion
 • Mbyllja me zinxhir
 • Përbërja: 100% pambuk

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Bluza
  Qëllimi Lifestyle
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Marka CHAMPION
  Masa Masa EU Masa në cm
  S S
  M M
  L L
  XL XL
  Për momentin nuk ka komente
  Ndihmë