në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

CHAMPION Produkte ROCH INSPIRED FULL ZIP HOODY
CHAMPION Produkte ROCH INSPIRED FULL ZIP HOODY
CHAMPION Produkte ROCH INSPIRED FULL ZIP HOODY
CHAMPION Produkte ROCH INSPIRED FULL ZIP HOODY
CHAMPION Produkte ROCH INSPIRED FULL ZIP HOODY
CHAMPION Produkte ROCH INSPIRED FULL ZIP HOODY
CHAMPION Produkte ROCH INSPIRED FULL ZIP HOODY
CHAMPION Produkte ROCH INSPIRED FULL ZIP HOODY
Bluza për meshkuj
Kodi i artikullit:
(CHA223M615-3B)
CHAMPION

CHAMPION Produkte ROCH INSPIRED FULL ZIP HOODY

 • S
 • M
 • L
 • XL
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Ruani në listën e të preferuarave
Champion ROCH INSPIRED është një bluzë me kapuç për meshkuj. Një aventurë e re ju pret. Mos humbisni kohë, thjesht vishni bluzën Champion ROCH INSPIRED, mbyllni zinxhirin dhe jeni gati. Kapuë kontribuon në rehati dhe e ngre rehatinë në një nivel më të lartë. Mos lejoni që moti i ftohtë t'ju befasojë, por përgatituni për të gjitha kushtet e motit. Materiali i këndshëm dhe prerja standarde do t'i përshtatet në mënyrë të përkryer çdo lloji trupi. Specifikimi: Bluzë për meshkuj Kapuç Xhepa anësore Logoja Champion Mbyllja me zinxhir Përbërja: 100% pambuk.
Detaje

Champion ROCH INSPIRED është një bluzë me kapuç për meshkuj. Një aventurë e re ju pret. Mos humbisni kohë, thjesht vishni bluzën Champion ROCH INSPIRED, mbyllni zinxhirin dhe jeni gati. Kapuë kontribuon në rehati dhe e ngre rehatinë në një nivel më të lartë. Mos lejoni që moti i ftohtë t'ju befasojë, por përgatituni për të gjitha kushtet e motit. Materiali i këndshëm dhe prerja standarde do t'i përshtatet në mënyrë të përkryer çdo lloji trupi.
Specifikimi:

 • Bluzë për meshkuj
 • Kapuç
 • Xhepa anësore
 • Logoja Champion
 • Mbyllja me zinxhir
 • Përbërja: 100% pambuk

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Produkte
  Qëllimi Lifestyle
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Marka CHAMPION
  Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportvision.al.
  Për momentin nuk ka komente
  Ndihmë