në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

NIKE Bluza W NSW ESSNTL HOODIE PO HBR
NIKE Bluza W NSW ESSNTL HOODIE PO HBR
NIKE Bluza W NSW ESSNTL HOODIE PO HBR
NIKE Bluza W NSW ESSNTL HOODIE PO HBR
NIKE Bluza W NSW ESSNTL HOODIE PO HBR
NIKE Bluza W NSW ESSNTL HOODIE PO HBR
NIKE Bluza W NSW ESSNTL HOODIE PO HBR
NIKE Bluza W NSW ESSNTL HOODIE PO HBR
Bluza për femra
Kodi i artikullit:
(DX2319-351)
NIKE

NIKE Bluza W NSW ESSNTL HOODIE PO HBR

Çmimi i mëparshëm
9.700 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
9.700 LEK
Çmimi me zbritje
6.800 LEK
Shuma e kursyer: 2.900 LEK
Më njoftoni për zbritjen
 • XS
 • M
  M
 • S
 • L
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nike Sportswear Essential është një bluzë për femra me kapuç e krijuar për përshtatje të lehtë dhe rehati. Përbëhet kryesisht nga pambuku i lehtë, i cili në kontakt me lëkurën tuaj ofron rehati dhe komoditet. Mëngët elastike parandalojnë lëvizjet e padëshiruara dhe depërtimin e ajrit të ftohtë. Xhepi “kangur” do të mbajë të gjitha gjërat tuaja të vogla të nevojshme, dhe nëse është e nevojshme, mund t'i ngrohni duart në të. Pavarësisht aktivitetit që bëni, kjo bluz ëdo të plotësojë stilin tuaj sportiv-elegant. Duke blerë këtë bluzë për femra, do të mbështesni një prodhim më të qëndrueshëm të pambukut organik.Specifikimi: Përbërja: 80% pambuk dhe 20% poliester Xhepi “kangur”.
Detaje

Nike Sportswear Essential është një bluzë për femra me kapuç e krijuar për përshtatje të lehtë dhe rehati. Përbëhet kryesisht nga pambuku i lehtë, i cili në kontakt me lëkurën tuaj ofron rehati dhe komoditet. Mëngët elastike parandalojnë lëvizjet e padëshiruara dhe depërtimin e ajrit të ftohtë. Xhepi “kangur” do të mbajë të gjitha gjërat tuaja të vogla të nevojshme, dhe nëse është e nevojshme, mund t'i ngrohni duart në të. Pavarësisht aktivitetit që bëni, kjo bluz ëdo të plotësojë stilin tuaj sportiv-elegant. Duke blerë këtë bluzë për femra, do të mbështesni një prodhim më të qëndrueshëm të pambukut organik.
Specifikimi:

 • Përbërja: 80% pambuk dhe 20% poliester
 • Xhepi “kangur”

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Bluza
  Marka NIKE
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Të rritur
  Gjinia Femra
  Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportvision.al.
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluza DQ5473-271
  8.300 LEK
  Shuma e kursyer 10%
  9.200 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:4
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Bluza DQ5775-113
  8.900 LEK
  Shuma e kursyer 10%
  9.900 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Bluza DQ5832-690
  8.300 LEK
  Shuma e kursyer 10%
  9.200 LEK
  Ndihmë