Nike W NSW ESSNTL HOODIE PO HBR
Kodi i artikullit: DX2319-351
Nike

Nike W NSW ESSNTL HOODIE PO HBR

Kodi i artikullit: DX2319-351
Nike Sportswear Essential është një bluzë për femra me kapuç e krijuar për përshtatje të lehtë dhe rehati. Përbëhet kryesisht nga pambuku i lehtë, i cili në kontakt me lëkurën tuaj ofron rehati dhe komoditet. Mëngët elastike parandalojnë lëvizjet e padëshiruara dhe depërtimin e ajrit të ftohtë. Xhepi “kangur” do të mbajë të gjitha gjërat tuaja të vogla të nevojshme, dhe nëse është e nevojshme, mund t'i ngrohni duart në të. Pavarësisht aktivitetit që bëni, kjo bluz ëdo të plotësojë stilin tuaj sportiv-elegant. Duke blerë këtë bluzë për femra, do të mbështesni një prodhim më të qëndrueshëm të pambukut organik.Specifikimi: Përbërja: 80% pambuk dhe 20% poliester Xhepi “kangur”.
9.700 LEK
9.700 LEK
4.900 LEK
Shuma e kursyer: 4.800 LEK
Më njoftoni për uljet
 • XS
 • M
Zgjidhni sasinë: 1 Kom
2
1
Është e nevojshme të zgjidhni masën/numrin e dëshiruar!
Ruani në listën e të preferuarave

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave

Nike Sportswear Essential është një bluzë për femra me kapuç e krijuar për përshtatje të lehtë dhe rehati. Përbëhet kryesisht nga pambuku i lehtë, i cili në kontakt me lëkurën tuaj ofron rehati dhe komoditet. Mëngët elastike parandalojnë lëvizjet e padëshiruara dhe depërtimin e ajrit të ftohtë. Xhepi “kangur” do të mbajë të gjitha gjërat tuaja të vogla të nevojshme, dhe nëse është e nevojshme, mund t'i ngrohni duart në të. Pavarësisht aktivitetit që bëni, kjo bluz ëdo të plotësojë stilin tuaj sportiv-elegant. Duke blerë këtë bluzë për femra, do të mbështesni një prodhim më të qëndrueshëm të pambukut organik.
Specifikimi:

 • Përbërja: 80% pambuk dhe 20% poliester
 • Xhepi “kangur”

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Bluza
  Brand Nike
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Të rritur
  Gjinia Femra
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Bluza FN7698-386
  8.400 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  12.000 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Bluza FN7698-227
  8.400 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  12.000 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Bluza FB8763-010
  7.400 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  10.500 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Bluza FB8763-328
  7.400 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  10.500 LEK
  Shtoni në shportë
  Nike W NSW ESSNTL HOODIE PO HBR
  Bluza
  Nike W NSW ESSNTL HOODIE PO HBR