në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

CHAMPION Bluza Hooded Sweatshirt
CHAMPION Bluza Hooded Sweatshirt
CHAMPION Bluza Hooded Sweatshirt
CHAMPION Bluza Hooded Sweatshirt
Bluza për meshkuj
Kodi i artikullit:
(218282-BS501)
CHAMPION

CHAMPION Bluza Hooded Sweatshirt

Çmimi i mëparshëm
6.500 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
6.500 LEK
Çmimi me zbritje
3.500 LEK
Shuma e kursyer: 3.000 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • M M
 • S S
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Bluza me kapuç "Champion HOODED" është e rehatshme për meshkuj, e cila ofron lehtësi dhe rehati. Ecni në rrugët e qytetit me stil dhe tregoni versionin tuaj më të mirë në këtë bluzë për meshkuj Champion, e cila do t'ju ofrojë rehati dhe komoditet. Pëlhura me cilësi të lartë dhe materiali i butë janë garanci për kënaqësi gjatë gjithë ditës. Shprehni dashurinë tuaj për stilin sportiv-elegant dhe shijoni dizajnin dhe komoditetin perfekt të kësaj bluzeje CHAMPION.Specifikimi: Bluzë për meshkuj Përbërja: 79% pambuk dhe 21% poliester Logo Champion Xhep “kangur”.
Detaje

Bluza me kapuç "Champion HOODED" është e rehatshme për meshkuj, e cila ofron lehtësi dhe rehati. Ecni në rrugët e qytetit me stil dhe tregoni versionin tuaj më të mirë në këtë bluzë për meshkuj Champion, e cila do t'ju ofrojë rehati dhe komoditet. Pëlhura me cilësi të lartë dhe materiali i butë janë garanci për kënaqësi gjatë gjithë ditës. Shprehni dashurinë tuaj për stilin sportiv-elegant dhe shijoni dizajnin dhe komoditetin perfekt të kësaj bluzeje CHAMPION.
Specifikimi:

 • Bluzë për meshkuj
 • Përbërja: 79% pambuk dhe 21% poliester
 • Logo Champion
 • Xhep “kangur”

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Bluza
  Qëllimi Lifestyle
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Marka CHAMPION
  Masa Masa EU Masa në cm
  M M
  S S
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluza CHA223M603-05
  3.700 LEK
  Shuma e kursyer 46%
  6.900 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluza CHA223M603-01
  3.700 LEK
  Shuma e kursyer 46%
  6.900 LEK
  Ndihmë