CHAMPION Hooded Sweatshirt
CHAMPION Hooded Sweatshirt
CHAMPION Hooded Sweatshirt
CHAMPION Hooded Sweatshirt
Kodi i artikullit: 218282-BS501
CHAMPION

CHAMPION Hooded Sweatshirt

Kodi i artikullit: 218282-BS501
Bluza me kapuç "Champion HOODED" është e rehatshme për meshkuj, e cila ofron lehtësi dhe rehati. Ecni në rrugët e qytetit me stil dhe tregoni versionin tuaj më të mirë në këtë bluzë për meshkuj Champion, e cila do t'ju ofrojë rehati dhe komoditet. Pëlhura me cilësi të lartë dhe materiali i butë janë garanci për kënaqësi gjatë gjithë ditës. Shprehni dashurinë tuaj për stilin sportiv-elegant dhe shijoni dizajnin dhe komoditetin perfekt të kësaj bluzeje CHAMPION.Specifikimi: Bluzë për meshkuj Përbërja: 79% pambuk dhe 21% poliester Logo Champion Xhep “kangur”.

SPORT VISION OUTLET ONLINE

Përfitoni deri në -70% ULJE në veshje, atlete dhe aksesorë sportiv.
Shikoni në website për të zbuluar modelet dhe ngjyrat e pafundme me çmimet më të mira.

6.500 LEK
6.500 LEK
3.300 LEK
Shuma e kursyer: 3.200 LEK
Më njoftoni për uljet
 • S
Zgjidhni sasinë: 1 Kom
2
1
Është e nevojshme të zgjidhni masën/numrin e dëshiruar!
Ruani në listën e të preferuarave

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave

Bluza me kapuç "Champion HOODED" është e rehatshme për meshkuj, e cila ofron lehtësi dhe rehati. Ecni në rrugët e qytetit me stil dhe tregoni versionin tuaj më të mirë në këtë bluzë për meshkuj Champion, e cila do t'ju ofrojë rehati dhe komoditet. Pëlhura me cilësi të lartë dhe materiali i butë janë garanci për kënaqësi gjatë gjithë ditës. Shprehni dashurinë tuaj për stilin sportiv-elegant dhe shijoni dizajnin dhe komoditetin perfekt të kësaj bluzeje CHAMPION.
Specifikimi:

 • Bluzë për meshkuj
 • Përbërja: 79% pambuk dhe 21% poliester
 • Logo Champion
 • Xhep “kangur”

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Bluza
  Qëllimi Lifestyle
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Brand CHAMPION

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluza 219958-RS001
  4.500 LEK
  Shuma e kursyer 40%
  7.500 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluza 219958-EM006
  4.500 LEK
  Shuma e kursyer 40%
  7.500 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluza 219954-GS543
  5.300 LEK
  Shuma e kursyer 40%
  8.900 LEK
  Shtoni në shportë
  CHAMPION Hooded Sweatshirt
  Bluza
  CHAMPION Hooded Sweatshirt