në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

ELLESSE Bluza HERITAGE
ELLESSE Bluza HERITAGE
ELLESSE Bluza HERITAGE
ELLESSE Bluza HERITAGE
ELLESSE Bluza HERITAGE
ELLESSE Bluza HERITAGE
ELLESSE Bluza HERITAGE
ELLESSE Bluza HERITAGE
Bluza për meshkuj
Kodi i artikullit:
(ELA223M602-92)
ELLESSE

ELLESSE Bluza HERITAGE

Çmimi i mëparshëm
7.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
7.900 LEK
Çmimi me zbritje
4.000 LEK
Shuma e kursyer: 3.900 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Bluza për meshkuj Ellesse HERITAGE me kapuç është zgjedhja e duhur për mëngjese dhe mbrëmje të freskëta. Kapuçi ofron mbrojtje shtesë. Xhepi i “kangurit” është aty jo vetëm për të ruajtur gjërat e vogla, por edhe për të mbajtur duart tuaja të ngrohta. Specifikimi: Bluzë për meshkuj Brez elastik Xhep “kangur” Kapuç i rregullueshëm Logo Ellesse Përbërja: 100% pambuk.
Detaje

Bluza për meshkuj Ellesse HERITAGE me kapuç është zgjedhja e duhur për mëngjese dhe mbrëmje të freskëta. Kapuçi ofron mbrojtje shtesë. Xhepi i “kangurit” është aty jo vetëm për të ruajtur gjërat e vogla, por edhe për të mbajtur duart tuaja të ngrohta.
Specifikimi:

 • Bluzë për meshkuj
 • Brez elastik
 • Xhep “kangur”
 • Kapuç i rregullueshëm
 • Logo Ellesse
 • Përbërja: 100% pambuk

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Bluza
  Qëllimi Lifestyle
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Marka ELLESSE
  Masa Masa EU Masa në cm
  S S
  M M
  L L
  XL XL
  Për momentin nuk ka komente
  Ndihmë