në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

CHAMPION Bluza CREWNECK SWEATSHIRT
CHAMPION Bluza CREWNECK SWEATSHIRT
CHAMPION Bluza CREWNECK SWEATSHIRT
CHAMPION Bluza CREWNECK SWEATSHIRT
Bluza për femra
Kodi i artikullit:
(115391-KK001)
CHAMPION

CHAMPION Bluza CREWNECK SWEATSHIRT

Çmimi i mëparshëm
5.500 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
5.500 LEK
Çmimi me zbritje
3.300 LEK
Shuma e kursyer: 2.200 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • XS XS
  • M M
  • S S
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluza
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
Marka CHAMPION
Masa Masa EU Masa në cm
XS XS
M M
S S
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Ndihmë