në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

NIKE Bluza JDG ESSENTIALS AOP BOXY PO
NIKE Bluza JDG ESSENTIALS AOP BOXY PO
NIKE Bluza JDG ESSENTIALS AOP BOXY PO
NIKE Bluza JDG ESSENTIALS AOP BOXY PO
NIKE Bluza JDG ESSENTIALS AOP BOXY PO
NIKE Bluza JDG ESSENTIALS AOP BOXY PO
Kodi i artikullit:
(45B714-023)
NIKE

NIKE Bluza JDG ESSENTIALS AOP BOXY PO

Çmimi i mëparshëm
7.200 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
7.200 LEK
Çmimi me zbritje
5.000 LEK
Shuma e kursyer: 2.200 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • S 9-10Y
 • M 11-12Y
 • L 12-13Y
 • XL 14-15Y
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
NIKE JORDAN ESSENTIALS është një bluzë për fëmijë e frymëzuar nga basketbolli, e krijuar për komoditetin e fëmijëve. Kjo bluzë e ngrohtë, klasike me një dizajn të thjeshtë do të bëhet shpejt veshja e preferuar e fëmijëve tuaj. Elegante dhe funksionale është kjo bluzë është përbërë kryesisht prej pambuku, i cili ofron rehati dhe komoditet në kontakt me lëkurën. Pëlhura e butë dhe elastike ofron një përshtatje të përsosur dhe liri lëvizjeje. Mëngët elastike parandalojnë lëvizjet e padëshiruara dhe depërtimin e ajrit të ftohtë. Logoja Jumpman në pjesën e përparme i drejton fëmijët tuaj drejt aktiviteteve sportive, duke luajtur basketball.Specifikimi: Bluzë për fëmijë Përbërja: 57% pambuk, 38% poliestër dhe 5% elastan Logoja Jumpman.
Detaje

NIKE JORDAN ESSENTIALS është një bluzë për fëmijë e frymëzuar nga basketbolli, e krijuar për komoditetin e fëmijëve. Kjo bluzë e ngrohtë, klasike me një dizajn të thjeshtë do të bëhet shpejt veshja e preferuar e fëmijëve tuaj. Elegante dhe funksionale është kjo bluzë është përbërë kryesisht prej pambuku, i cili ofron rehati dhe komoditet në kontakt me lëkurën. Pëlhura e butë dhe elastike ofron një përshtatje të përsosur dhe liri lëvizjeje. Mëngët elastike parandalojnë lëvizjet e padëshiruara dhe depërtimin e ajrit të ftohtë. Logoja Jumpman në pjesën e përparme i drejton fëmijët tuaj drejt aktiviteteve sportive, duke luajtur basketball.
Specifikimi:

 • Bluzë për fëmijë
 • Përbërja: 57% pambuk, 38% poliestër dhe 5% elastan
 • Logoja Jumpman

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Bluza
  Marka NIKE
  Mosha Adoleshentë
  Qëllimi Basketboll
  Gjinia Fëmijë vajza
  Masa Masa EU Masa në cm
  S 9-10Y
  M 11-12Y
  L 12-13Y
  XL 14-15Y
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluza 45B205-023
  4.100 LEK
  Shuma e kursyer 31%
  5.900 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluza 45B277-001
  3.500 LEK
  Shuma e kursyer 49%
  6.900 LEK
  Ndihmë