në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

NIKE Bluza JORDAN PAPRIKA
NIKE Bluza JORDAN PAPRIKA
NIKE Bluza JORDAN PAPRIKA
NIKE Bluza JORDAN PAPRIKA
NIKE Bluza JORDAN PAPRIKA
NIKE Bluza JORDAN PAPRIKA
Kodi i artikullit:
(85B775-R2S)
NIKE

NIKE Bluza JORDAN PAPRIKA

Çmimi i mëparshëm
6.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
6.900 LEK
Çmimi me zbritje
4.800 LEK
Shuma e kursyer: 2.100 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 6 5-6Y
 • 4 3-4Y
 • 5 4-5Y
 • 7 6-7Y
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
NIKE JORDAN PAPRIKA është një bluzë për fëmijë me kapuç, perfekt për çdo rast që do të shoqërojë aktivitetet e përditshme të djemve tuaj. Me këtë bluzë të vegjlit tuaj do të jenë gati për aventura të reja. E përbërë nga materiali i butë dhe i rehatshëm, ky model sjell rehati në kontakt me lëkurën dhe ju ngroh gjatë ditëve të ftohta të vjeshtës. Kapuçi i gjerë përshtatet lehtë dhe mëngët elastikeparandalojnë lëvizjen e padëshiruar dhe depërtimin e ajrit të ftohtë. Logoja Jumpman flet qartë për dashurinë për basketbollin. Xhepi në pjesën e përparme do të mbajë të gjitha gjërat e vogla të nevojshme. Specifikimi: Bluzë për fëmijë me kapuç Logo Jumpman Përbërja: 60% pambuk dhe 40 % poliester .
Detaje

NIKE JORDAN PAPRIKA është një bluzë për fëmijë me kapuç, perfekt për çdo rast që do të shoqërojë aktivitetet e përditshme të djemve tuaj. Me këtë bluzë të vegjlit tuaj do të jenë gati për aventura të reja. E përbërë nga materiali i butë dhe i rehatshëm, ky model sjell rehati në kontakt me lëkurën dhe ju ngroh gjatë ditëve të ftohta të vjeshtës. Kapuçi i gjerë përshtatet lehtë dhe mëngët elastikeparandalojnë lëvizjen e padëshiruar dhe depërtimin e ajrit të ftohtë. Logoja Jumpman flet qartë për dashurinë për basketbollin. Xhepi në pjesën e përparme do të mbajë të gjitha gjërat e vogla të nevojshme.
Specifikimi:

 • Bluzë për fëmijë me kapuç
 • Logo Jumpman
 • Përbërja: 60% pambuk dhe 40 % poliester

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Bluza
  Marka NIKE
  Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
  Gjinia Fëmijë djem
  Qëllimi Basketboll
  Masa Masa EU Masa në cm
  6 5-6Y
  4 3-4Y
  5 4-5Y
  7 6-7Y
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Ndihmë