Nike Jordan Paprika
Kodi i artikullit: 85B775-R2S
Nike

Nike Jordan Paprika

Kodi i artikullit: 85B775-R2S
NIKE JORDAN PAPRIKA është një bluzë për fëmijë me kapuç, perfekt për çdo rast që do të shoqërojë aktivitetet e përditshme të djemve tuaj. Me këtë bluzë të vegjlit tuaj do të jenë gati për aventura të reja. E përbërë nga materiali i butë dhe i rehatshëm, ky model sjell rehati në kontakt me lëkurën dhe ju ngroh gjatë ditëve të ftohta të vjeshtës. Kapuçi i gjerë përshtatet lehtë dhe mëngët elastikeparandalojnë lëvizjen e padëshiruar dhe depërtimin e ajrit të ftohtë. Logoja Jumpman flet qartë për dashurinë për basketbollin. Xhepi në pjesën e përparme do të mbajë të gjitha gjërat e vogla të nevojshme. Specifikimi: Bluzë për fëmijë me kapuç Logo Jumpman Përbërja: 60% pambuk dhe 40 % poliester.
6.900 LEK
6.900 LEK
3.500 LEK
Shuma e kursyer: 3.400 LEK
Më njoftoni për uljet
 • 3-4v.
 • 6-7v.
Zgjidhni sasinë: 1 Kom
2
1
Është e nevojshme të zgjidhni masën/numrin e dëshiruar!
Ruani në listën e të preferuarave

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave

NIKE JORDAN PAPRIKA është një bluzë për fëmijë me kapuç, perfekt për çdo rast që do të shoqërojë aktivitetet e përditshme të djemve tuaj. Me këtë bluzë të vegjlit tuaj do të jenë gati për aventura të reja. E përbërë nga materiali i butë dhe i rehatshëm, ky model sjell rehati në kontakt me lëkurën dhe ju ngroh gjatë ditëve të ftohta të vjeshtës. Kapuçi i gjerë përshtatet lehtë dhe mëngët elastikeparandalojnë lëvizjen e padëshiruar dhe depërtimin e ajrit të ftohtë. Logoja Jumpman flet qartë për dashurinë për basketbollin. Xhepi në pjesën e përparme do të mbajë të gjitha gjërat e vogla të nevojshme.
Specifikimi:

 • Bluzë për fëmijë me kapuç
 • Logo Jumpman
 • Përbërja: 60% pambuk dhe 40 % poliester

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Bluza
  Brand Nike
  Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
  Gjinia Fëmijë djem
  Qëllimi Basketboll
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluza 85C659-782
  2.800 LEK
  Shuma e kursyer 49%
  5.500 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Bluza 85C479-R78
  3.000 LEK
  Shuma e kursyer 49%
  5.900 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Bluza 85C479-023
  3.000 LEK
  Shuma e kursyer 49%
  5.900 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluza 85C154-023
  3.500 LEK
  Shuma e kursyer 49%
  6.900 LEK
  Shtoni në shportë
  Nike Jordan Paprika
  Bluza
  Nike Jordan Paprika