në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

adidas Bluza Designed For Gameday
adidas Bluza Designed For Gameday
adidas Bluza Designed For Gameday
adidas Bluza Designed For Gameday
adidas Bluza Designed For Gameday
adidas Bluza Designed For Gameday
adidas Bluza Designed For Gameday
adidas Bluza Designed For Gameday
adidas Bluza Designed For Gameday
adidas Bluza Designed For Gameday
Bluza për meshkuj
Kodi i artikullit:
(HL3865)
adidas

adidas Bluza Designed For Gameday

Çmimi i mëparshëm
14.500 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
14.500 LEK
Çmimi me zbritje
9.200 LEK
Shuma e kursyer: 5.300 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
adidas Designed For Gameday është një bluzë për meshkuj shumë e rehatshme për t'u veshur. Mbyllni zinxhirin dhe vendosni kapuçin për të qenë sa më shumë në zonën tuaj të rehatisë. Momentet para ndeshjes janë po aq të rëndësishme sa edhe vetë ndeshja. Është përbërë nga materiale të ricikluara si pjesë e ambicies së adidas për të reduktuar mbetjet plastike. Xhepi në mëngë ju jep mundësinë të ruani gjërat e vogla që dëshironi t'i keni gjithmonë pranë.Specifikimi: Bluzë për meshkuj Kapuç Xhepa me zinxhir përpara Përbërja: 65% pambuk, 35% poliestër i ricikluar.
Detaje

adidas Designed For Gameday është një bluzë për meshkuj shumë e rehatshme për t'u veshur. Mbyllni zinxhirin dhe vendosni kapuçin për të qenë sa më shumë në zonën tuaj të rehatisë. Momentet para ndeshjes janë po aq të rëndësishme sa edhe vetë ndeshja. Është përbërë nga materiale të ricikluara si pjesë e ambicies së adidas për të reduktuar mbetjet plastike. Xhepi në mëngë ju jep mundësinë të ruani gjërat e vogla që dëshironi t'i keni gjithmonë pranë.
Specifikimi:

 • Bluzë për meshkuj
 • Kapuç
 • Xhepa me zinxhir përpara
 • Përbërja: 65% pambuk, 35% poliestër i ricikluar

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Bluza
  Qëllimi Lifestyle
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Marka adidas
  Masa Masa EU Masa në cm
  S S
  M M
  L L
  XL XL
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluza HK4474
  9.200 LEK
  Shuma e kursyer 37%
  14.500 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluza HM6235
  10.100 LEK
  Shuma e kursyer 37%
  16.000 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluza HL9380
  6.400 LEK
  Shuma e kursyer 37%
  10.200 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluza HK2159
  6.400 LEK
  Shuma e kursyer 37%
  10.200 LEK
  Ndihmë