TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Bluza Future Icons
adidas Bluza Future Icons
adidas Bluza Future Icons
adidas Bluza Future Icons
adidas Bluza Future Icons
adidas Bluza Future Icons
adidas Bluza Future Icons
adidas Bluza Future Icons
adidas Bluza Future Icons
adidas Bluza Future Icons
Bluza për meshkuj
Kodi i artikullit:
(HC5841)
adidas

adidas Bluza Future Icons

Çmimi i mëparshëm
10.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
10.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
10.900 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • M M
 • S S
 • L L
 • XL XL
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
adidas Future Icons është një bluzë me kapuç për meshkuj. Pavarësisht nga aktivitetet që ju presin, bluza do të përshtatet në mënyrë të përkryer si në ditët tuaja aktive, ashtu edhe në ditët kur keni vendosur të pushoni. Përsosni veshjen tuaj me një bluzë moderne, ndërsa shijoni komoditetin e veçantë të markës adidas. Është përbërë nga material pambuk, gjë që e bën atë tepër komode dhe të përshtatshme për çdo ditë. Logoja e markës adidas në pjesën qendrore nxjerr në pah qartë stilin dhe markën tuaj të preferuar.Specifikimi: Bluzë për meshkuj Kapuç Përbërja: 67% pambuk, 33% poliestër i ricikluar.
Detaje

adidas Future Icons është një bluzë me kapuç për meshkuj. Pavarësisht nga aktivitetet që ju presin, bluza do të përshtatet në mënyrë të përkryer si në ditët tuaja aktive, ashtu edhe në ditët kur keni vendosur të pushoni. Përsosni veshjen tuaj me një bluzë moderne, ndërsa shijoni komoditetin e veçantë të markës adidas. Është përbërë nga material pambuk, gjë që e bën atë tepër komode dhe të përshtatshme për çdo ditë. Logoja e markës adidas në pjesën qendrore nxjerr në pah qartë stilin dhe markën tuaj të preferuar.
Specifikimi:

 • Bluzë për meshkuj
 • Kapuç
 • Përbërja: 67% pambuk, 33% poliestër i ricikluar

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Bluza
  Qëllimi Lifestyle
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Marka adidas
  Masa Masa EU Masa në cm
  M M
  S S
  L L
  XL XL
  Për momentin nuk ka komente
  Ndihmë