TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

CHAMPION Bluza GOLDEN LADY CREWNECK
CHAMPION Bluza GOLDEN LADY CREWNECK
CHAMPION Bluza GOLDEN LADY CREWNECK
CHAMPION Bluza GOLDEN LADY CREWNECK
CHAMPION Bluza GOLDEN LADY CREWNECK
CHAMPION Bluza GOLDEN LADY CREWNECK
CHAMPION Bluza GOLDEN LADY CREWNECK
CHAMPION Bluza GOLDEN LADY CREWNECK
Bluza për femra
Kodi i artikullit:
(116450-PS053)
CHAMPION

CHAMPION Bluza GOLDEN LADY CREWNECK

Çmimi i mëparshëm
7.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
7.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
7.900 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • XS XS
 • M M
 • S S
 • L L
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Bluza për femra Champion Golden Lady është e destinuar për të gjithë ju që jeni aktivë ose doni t'i ofrojnë vetes rehati pas një dite të vështirë. Logoja mbresëlënëse e Champion flet për sportivitetin dhe besnikërinë tuaj ndaj markës. Është 100% pambuk, kështu që ju gjithmonë ndiheni rehat në të. Dizajni i këtij modeli ofron rehati të plotë pa asnjë ndjenjë shtrëngimi, ndërsa në mëngë do të sigurojnë që bluza të mos lëvizë pavarësisht nga intensiteti i lëvizjeve tuaja. Specifikimi: Bluzë për femra Logoja Champion Jakë e rrumbullakët Përbërja: 100% pambuk.
Detaje

Bluza për femra Champion Golden Lady është e destinuar për të gjithë ju që jeni aktivë ose doni t'i ofrojnë vetes rehati pas një dite të vështirë. Logoja mbresëlënëse e Champion flet për sportivitetin dhe besnikërinë tuaj ndaj markës. Është 100% pambuk, kështu që ju gjithmonë ndiheni rehat në të. Dizajni i këtij modeli ofron rehati të plotë pa asnjë ndjenjë shtrëngimi, ndërsa në mëngë do të sigurojnë që bluza të mos lëvizë pavarësisht nga intensiteti i lëvizjeve tuaja.
Specifikimi:

 • Bluzë për femra
 • Logoja Champion
 • Jakë e rrumbullakët
 • Përbërja: 100% pambuk

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Bluza
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Të rritur
  Gjinia Femra
  Marka CHAMPION
  Masa Masa EU Masa në cm
  XS XS
  M M
  S S
  L L
  Për momentin nuk ka komente
  Ndihmë