në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

CHAMPION Bluza BOYS ROCH INSPIRED CF HOODY
CHAMPION Bluza BOYS ROCH INSPIRED CF HOODY
CHAMPION Bluza BOYS ROCH INSPIRED CF HOODY
CHAMPION Bluza BOYS ROCH INSPIRED CF HOODY
CHAMPION Bluza BOYS ROCH INSPIRED CF HOODY
CHAMPION Bluza BOYS ROCH INSPIRED CF HOODY
CHAMPION Bluza BOYS ROCH INSPIRED CF HOODY
CHAMPION Bluza BOYS ROCH INSPIRED CF HOODY
Kodi i artikullit:
(CHA223B608-2Y)
CHAMPION

CHAMPION Bluza BOYS ROCH INSPIRED CF HOODY

Çmimi i mëparshëm
5.500 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
5.500 LEK
Çmimi me zbritje
4.400 LEK
Shuma e kursyer: 1.100 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • XS 5-6Y
 • M 9-10Y
 • S 7-8Y
 • L 11-12Y
 • XL 13-14Y
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Champion ROCH INSPIRED është një bluzë për fëmijë me kapuç, e përsosur për çdo rast dhe mund të kombinohet me një shumëllojshmëri veshjesh. E përbërë kryesisht nga materiali i butë pambuku, ajo sjell komoditet në kontakt me lëkurën dhe ju ngroh gjatë ditëve të ftohta të vjeshtës. Kapuçi është i gjerë dhe i ngrohtë dhe është i lehtë për t'u pëtshtatur. Mëngët elastike parandalojnë lëvizjet e padëshiruara dhe depërtimin e ajrit të ftohtë. Bluza Champion ROCH INSPIRED do të shoqërojë të gjitha aktivitetet tuaja të përditshme, nga shkolla deri tek loja pasdite, dhe do t'ju ofrojë komoditetin që meritoni.Specifikimi: Bluzë për fëmijë Përbërja: 78% pambuk dhe 22% poliester.
Detaje

Champion ROCH INSPIRED është një bluzë për fëmijë me kapuç, e përsosur për çdo rast dhe mund të kombinohet me një shumëllojshmëri veshjesh. E përbërë kryesisht nga materiali i butë pambuku, ajo sjell komoditet në kontakt me lëkurën dhe ju ngroh gjatë ditëve të ftohta të vjeshtës. Kapuçi është i gjerë dhe i ngrohtë dhe është i lehtë për t'u pëtshtatur. Mëngët elastike parandalojnë lëvizjet e padëshiruara dhe depërtimin e ajrit të ftohtë. Bluza Champion ROCH INSPIRED do të shoqërojë të gjitha aktivitetet tuaja të përditshme, nga shkolla deri tek loja pasdite, dhe do t'ju ofrojë komoditetin që meritoni.
Specifikimi:

 • Bluzë për fëmijë
 • Përbërja: 78% pambuk dhe 22% poliester

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Bluza
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
  Gjinia Fëmijë djem
  Marka CHAMPION
  Masa Masa EU Masa në cm
  XS 5-6Y
  M 9-10Y
  S 7-8Y
  L 11-12Y
  XL 13-14Y
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluza CHA223B607-05
  3.100 LEK
  Shuma e kursyer 21%
  3.900 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluza CHA223B601-62
  2.800 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  3.500 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluza CHA223B606-21
  3.100 LEK
  Shuma e kursyer 21%
  3.900 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluza CHA223B601-41
  2.800 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  3.500 LEK
  Ndihmë