në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

CHAMPION Bluza LADY CLASSICS FULL ZIP HOODY
CHAMPION Bluza LADY CLASSICS FULL ZIP HOODY
CHAMPION Bluza LADY CLASSICS FULL ZIP HOODY
CHAMPION Bluza LADY CLASSICS FULL ZIP HOODY
CHAMPION Bluza LADY CLASSICS FULL ZIP HOODY
CHAMPION Bluza LADY CLASSICS FULL ZIP HOODY
CHAMPION Bluza LADY CLASSICS FULL ZIP HOODY
CHAMPION Bluza LADY CLASSICS FULL ZIP HOODY
Bluza për femra
Kodi i artikullit:
(CHA213F602-01)
CHAMPION

CHAMPION Bluza LADY CLASSICS FULL ZIP HOODY

Çmimi i mëparshëm
6.500 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
6.500 LEK
Çmimi me zbritje
3.300 LEK
Shuma e kursyer: 3.200 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • XS XS
 • M M
 • S S
 • L L
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Champion CLASSICS është një bluzë me kapuç për femra që ju bën të ndiheni mirë në çdo kohë. Kjo bluzë e rehatshme dhe e ngrohtë për femra do të jetë aleati juaj më i mirë në ditët e ftohta. Është përbërë me një pjesë të madhe të materialit të butë francez dhe sjell ngrohtësinë dhe rehatinë që meritoni. Materiali i butë dhe prerja e lirshme sjellin një ndjenjë rehati. Mëngët elastike parandalojnë lëvizjet e padëshiruara dhe depërtimin e ajrit të ftohtë. Kapuçi i gjerë dhe i ngrohtë është i lehtë për t'u përshtatur. Ky model sjell një stilt ë veçantë sportiv në çdo veshje. Vishni këtë bluzë të ngrohtë dhe shkëlqeni ndërsa ecni nëpër rrugët e qytetit urban. Specifikimet: Bluzë për femra Përbërja: 78% pambuk dhe 22% poliester.
Detaje

Champion CLASSICS është një bluzë me kapuç për femra që ju bën të ndiheni mirë në çdo kohë. Kjo bluzë e rehatshme dhe e ngrohtë për femra do të jetë aleati juaj më i mirë në ditët e ftohta. Është përbërë me një pjesë të madhe të materialit të butë francez dhe sjell ngrohtësinë dhe rehatinë që meritoni. Materiali i butë dhe prerja e lirshme sjellin një ndjenjë rehati. Mëngët elastike parandalojnë lëvizjet e padëshiruara dhe depërtimin e ajrit të ftohtë. Kapuçi i gjerë dhe i ngrohtë është i lehtë për t'u përshtatur. Ky model sjell një stilt ë veçantë sportiv në çdo veshje. Vishni këtë bluzë të ngrohtë dhe shkëlqeni ndërsa ecni nëpër rrugët e qytetit urban.
Specifikimet:

 • Bluzë për femra
 • Përbërja: 78% pambuk dhe 22% poliester

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Bluza
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Të rritur
  Gjinia Femra
  Marka CHAMPION
  Masa Masa EU Masa në cm
  XS XS
  M M
  S S
  L L
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Ndihmë