në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

CHAMPION Bluza GOLDEN
CHAMPION Bluza GOLDEN
CHAMPION Bluza GOLDEN
CHAMPION Bluza GOLDEN
CHAMPION Bluza GOLDEN
CHAMPION Bluza GOLDEN
CHAMPION Bluza GOLDEN
CHAMPION Bluza GOLDEN
Bluza për femra
Kodi i artikullit:
(116451-GS556)
CHAMPION

CHAMPION Bluza GOLDEN

Çmimi i mëparshëm
8.500 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
8.500 LEK
Çmimi me zbritje
5.100 LEK
Shuma e kursyer: 3.400 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • S S
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Champion GOLDEN është një bluzë për femra me kapuç që kombinon një dizajn klasik me detaje moderne. E lehtë dhe e rehatshme, falë pëlhurës premium me përmbajtje të lartë pambuku, kjo bluzë ofron rehati gjatë gjithë ditës dhe komoditet. Kapuçi i gjerë është i lehtë për t'u përshtatir. Prerja sportive casual me xhepa përpara ju mundëson ta kombinoni në mënyra kreative dhe ta vishni në të gjitha rastet. Pamja e frymëzuar nga trashëgimia e markës sjell detaje delikate, ideale për shëtitje në rrugët e qytetit, edhe në mot të ftohtëSpecifikimi: Përbërja: 100% pambuk.
Detaje

Champion GOLDEN është një bluzë për femra me kapuç që kombinon një dizajn klasik me detaje moderne. E lehtë dhe e rehatshme, falë pëlhurës premium me përmbajtje të lartë pambuku, kjo bluzë ofron rehati gjatë gjithë ditës dhe komoditet. Kapuçi i gjerë është i lehtë për t'u përshtatir. Prerja sportive casual me xhepa përpara ju mundëson ta kombinoni në mënyra kreative dhe ta vishni në të gjitha rastet. Pamja e frymëzuar nga trashëgimia e markës sjell detaje delikate, ideale për shëtitje në rrugët e qytetit, edhe në mot të ftohtë
Specifikimi:

 • Përbërja: 100% pambuk

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Bluza
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Të rritur
  Gjinia Femra
  Marka CHAMPION
  Masa Masa EU Masa në cm
  S S
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Ndihmë