në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

CHAMPION Bluza Roch Inspired
CHAMPION Bluza Roch Inspired
CHAMPION Bluza Roch Inspired
CHAMPION Bluza Roch Inspired
CHAMPION Bluza Roch Inspired
CHAMPION Bluza Roch Inspired
CHAMPION Bluza Roch Inspired
CHAMPION Bluza Roch Inspired
Bluza për meshkuj
Kodi i artikullit:
(218887-BS501)
CHAMPION

CHAMPION Bluza Roch Inspired

Çmimi i mëparshëm
8.400 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
8.400 LEK
Çmimi me zbritje
6.700 LEK
Shuma e kursyer: 1.700 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Champion ROCH INSPIRED është bluzë për meshkuj që ju jep elasticitet dhe rehati. Moda po ndryshon dhe po zhvillohet vazhdimisht, por bluza CHAMPION nuk do të dalë kurrë nga moda. Punimi i cilësisë së lartë dhe poliesteri, i cili në kontakt me lëkurën tuaj ju jep rehati. Logoja CHAMPION në gjoks dhe diskrete në mëngë tregojnë qartë dashurinë tuaj për këtë markë sportive. Vishni këtë bluzë funksionale, të cilen mund ta kombinoni lehtësisht me pjesën tjetër të garderobës tuaj dhe ecni me stil nëpër rrugët e qytetit urban.Specifikimi: Bluzë për meshkuj Përbërja: 100% poliestër Logo CHAMPION.
Detaje

Champion ROCH INSPIRED është bluzë për meshkuj që ju jep elasticitet dhe rehati. Moda po ndryshon dhe po zhvillohet vazhdimisht, por bluza CHAMPION nuk do të dalë kurrë nga moda. Punimi i cilësisë së lartë dhe poliesteri, i cili në kontakt me lëkurën tuaj ju jep rehati. Logoja CHAMPION në gjoks dhe diskrete në mëngë tregojnë qartë dashurinë tuaj për këtë markë sportive. Vishni këtë bluzë funksionale, të cilen mund ta kombinoni lehtësisht me pjesën tjetër të garderobës tuaj dhe ecni me stil nëpër rrugët e qytetit urban.
Specifikimi:

 • Bluzë për meshkuj
 • Përbërja: 100% poliestër
 • Logo CHAMPION

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Bluza
  Qëllimi Lifestyle
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Marka CHAMPION
  Masa Masa EU Masa në cm
  S S
  M M
  L L
  XL XL
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluza CHA223M603-05
  5.500 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  6.900 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluza CHA223M603-01
  5.500 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  6.900 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluza CHA223M602-31
  6.000 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  7.500 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluza CHA201M600-01
  5.500 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  6.900 LEK
  Ndihmë