në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

CHAMPION Produkte Roch Inspired
CHAMPION Produkte Roch Inspired
CHAMPION Produkte Roch Inspired
CHAMPION Produkte Roch Inspired
CHAMPION Produkte Roch Inspired
CHAMPION Produkte Roch Inspired
CHAMPION Produkte Roch Inspired
CHAMPION Produkte Roch Inspired
Bluza për meshkuj
Kodi i artikullit:
(218887-BS501)
CHAMPION

CHAMPION Produkte Roch Inspired

 • S
 • M
 • L
 • XL
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Ruani në listën e të preferuarave
Champion ROCH INSPIRED është bluzë për meshkuj që ju jep elasticitet dhe rehati. Moda po ndryshon dhe po zhvillohet vazhdimisht, por bluza CHAMPION nuk do të dalë kurrë nga moda. Punimi i cilësisë së lartë dhe poliesteri, i cili në kontakt me lëkurën tuaj ju jep rehati. Logoja CHAMPION në gjoks dhe diskrete në mëngë tregojnë qartë dashurinë tuaj për këtë markë sportive. Vishni këtë bluzë funksionale, të cilen mund ta kombinoni lehtësisht me pjesën tjetër të garderobës tuaj dhe ecni me stil nëpër rrugët e qytetit urban.Specifikimi: Bluzë për meshkuj Përbërja: 100% poliestër Logo CHAMPION.
Detaje

Champion ROCH INSPIRED është bluzë për meshkuj që ju jep elasticitet dhe rehati. Moda po ndryshon dhe po zhvillohet vazhdimisht, por bluza CHAMPION nuk do të dalë kurrë nga moda. Punimi i cilësisë së lartë dhe poliesteri, i cili në kontakt me lëkurën tuaj ju jep rehati. Logoja CHAMPION në gjoks dhe diskrete në mëngë tregojnë qartë dashurinë tuaj për këtë markë sportive. Vishni këtë bluzë funksionale, të cilen mund ta kombinoni lehtësisht me pjesën tjetër të garderobës tuaj dhe ecni me stil nëpër rrugët e qytetit urban.
Specifikimi:

 • Bluzë për meshkuj
 • Përbërja: 100% poliestër
 • Logo CHAMPION

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Produkte
  Qëllimi Lifestyle
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Marka CHAMPION
  Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportvision.al.
  Për momentin nuk ka komente
  Ndihmë