PUMA Bluza BMW Motorsport Hooded Sweat Jacket
PUMA Bluza BMW Motorsport Hooded Sweat Jacket
PUMA Bluza BMW Motorsport Hooded Sweat Jacket
PUMA Bluza BMW Motorsport Hooded Sweat Jacket
PUMA Bluza BMW Motorsport Hooded Sweat Jacket
PUMA Bluza BMW Motorsport Hooded Sweat Jacket
PUMA Bluza BMW Motorsport Hooded Sweat Jacket
PUMA Bluza BMW Motorsport Hooded Sweat Jacket
PUMA Bluza BMW Motorsport Hooded Sweat Jacket
PUMA Bluza BMW Motorsport Hooded Sweat Jacket
Kodi i artikullit: 535864-01
PUMA

PUMA Bluza BMW Motorsport Hooded Sweat Jacket

Kodi i artikullit: 535864-01

SPORT VISION OUTLET, TANIMË EDHE ONLINE.

Përfitoni deri në -70% ULJE në veshje, atlete dhe aksesorë sportiv.
Shikoni në website për të zbuluar modelet dhe ngjyrat e pafundme me çmimet më të mira.

16.000 LEK
16.000 LEK
9.600 LEK
Shuma e kursyer: 6.400 LEK
Më njoftoni për zbritjen
  • S
  • L
Zgjidhni sasinë: 1 Kom
2
1
Është e nevojshme të zgjidhni masën/numrin e dëshiruar!
Ruani në listën e të preferuarave

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluza
Qëllimi Lifestyle
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Brand PUMA

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Bluza 676017-65
6.500 LEK
Shuma e kursyer 25%
8.700 LEK
Shtoni në shportë
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Bluza 676017-01
6.500 LEK
Shuma e kursyer 25%
8.700 LEK
Shtoni në shportë
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza 676789-01
7.100 LEK
Shuma e kursyer 24%
9.400 LEK
Shtoni në shportë
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Bluza 676016-04
6.000 LEK
Shuma e kursyer 25%
8.000 LEK
Shtoni në shportë
PUMA Bluza BMW Motorsport Hooded Sweat Jacket
Bluza
PUMA Bluza BMW Motorsport Hooded Sweat Jacket