PUMA BMW Motorsport Hooded Sweat Jacket
PUMA BMW Motorsport Hooded Sweat Jacket
PUMA BMW Motorsport Hooded Sweat Jacket
PUMA BMW Motorsport Hooded Sweat Jacket
PUMA BMW Motorsport Hooded Sweat Jacket
PUMA BMW Motorsport Hooded Sweat Jacket
PUMA BMW Motorsport Hooded Sweat Jacket
PUMA BMW Motorsport Hooded Sweat Jacket
PUMA BMW Motorsport Hooded Sweat Jacket
PUMA BMW Motorsport Hooded Sweat Jacket
Kodi i artikullit: 535864-01
PUMA

PUMA BMW Motorsport Hooded Sweat Jacket

Kodi i artikullit: 535864-01

SPORT VISION OUTLET ONLINE

Përfitoni deri në -70% ULJE në veshje, atlete dhe aksesorë sportiv.
Shikoni në website për të zbuluar modelet dhe ngjyrat e pafundme me çmimet më të mira.

16.000 LEK
16.000 LEK
6.400 LEK
Shuma e kursyer: 9.600 LEK
Më njoftoni për uljet
  • S
Zgjidhni sasinë: 1 Kom
2
1
Është e nevojshme të zgjidhni masën/numrin e dëshiruar!
Ruani në listën e të preferuarave

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluza
Qëllimi Lifestyle
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Brand PUMA

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Bluza 676017-65
6.100 LEK
Shuma e kursyer 30%
8.700 LEK
Shtoni në shportë
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Bluza 676017-01
6.100 LEK
Shuma e kursyer 30%
8.700 LEK
Shtoni në shportë
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza 676789-01
6.600 LEK
Shuma e kursyer 30%
9.400 LEK
Shtoni në shportë
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Bluza 676016-04
5.600 LEK
Shuma e kursyer 30%
8.000 LEK
Shtoni në shportë
PUMA BMW Motorsport Hooded Sweat Jacket
Bluza
PUMA BMW Motorsport Hooded Sweat Jacket