në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

adidas Produkte ALL SZN
adidas Produkte ALL SZN
adidas Produkte ALL SZN
adidas Produkte ALL SZN
adidas Produkte ALL SZN
adidas Produkte ALL SZN
adidas Produkte ALL SZN
adidas Produkte ALL SZN
adidas Produkte ALL SZN
adidas Produkte ALL SZN
Bluza për femra
Kodi i artikullit:
(HC8823)
adidas

adidas Produkte ALL SZN

Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Ruani në listën e të preferuarave
Nëse preferoni që rrobat tuaja të përditshme të jenë të lirshme, bluza për femra adidas ALL SZN është ajo që kërkoni. Ka një kapuç dhe një xhep “kangur” që i mban duart tuaja të mbështjella me pëlhurë të butë. Produktet e pambukut adidas mbështesin prodhimin e qëndrueshëm të pambukut. Specifikimet: Prerje e gjerë Kapuç Xhep “kangur” Përbërja: 80% poliestër i ricikluar, 20% pambuk.
Detaje

Nëse preferoni që rrobat tuaja të përditshme të jenë të lirshme, bluza për femra adidas ALL SZN është ajo që kërkoni. Ka një kapuç dhe një xhep “kangur” që i mban duart tuaja të mbështjella me pëlhurë të butë. Produktet e pambukut adidas mbështesin prodhimin e qëndrueshëm të pambukut.
Specifikimet:

 • Prerje e gjerë
 • Kapuç
 • Xhep “kangur”
 • Përbërja: 80% poliestër i ricikluar, 20% pambuk

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Produkte
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Të rritur
  Marka adidas
  Gjinia Femra
  Për momentin nuk ka komente
  Ndihmë