Umbro Retro Logo
Umbro Retro Logo
Umbro Retro Logo
Umbro Retro Logo
Umbro Retro Logo
Umbro Retro Logo
Umbro Retro Logo
Umbro Retro Logo
Kodi i artikullit: UMA223M606-41
Umbro

Umbro Retro Logo

Kodi i artikullit: UMA223M606-41
Umbro Retro Logo është bluzë për meshkuj me kapuç, për të gjithë ata që e duan rehatinë dhe komoditetin me një pamje tërheqëse. E përbërë nga një përzierje pëlhurash, kjo bluzë është ideale për ditët e freskëta, kur kapuçi dhe xhepi i kangurit do t'ju ofrojnë ngrohtësi shtesë para ose pas stërvitjes. Llastikët elastik në brez dhe mëngë e bëjnë këtë bluzë të qëndrojë në vend dhe ju japin të gjithë lirinë e lëvizjes. Specifikimi: Kapuç i rregullueshëm Xhep “kangur” Materiali: 80% pambuk, 20% poliestër.
7.900 LEK
7.900 LEK
3.200 LEK
Shuma e kursyer: 4.700 LEK
Më njoftoni për uljet
 • S
 • M
 • L
 • XL
Zgjidhni sasinë: 1 Kom
2
1
Është e nevojshme të zgjidhni masën/numrin e dëshiruar!
Ruani në listën e të preferuarave

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave

Umbro Retro Logo është bluzë për meshkuj me kapuç, për të gjithë ata që e duan rehatinë dhe komoditetin me një pamje tërheqëse. E përbërë nga një përzierje pëlhurash, kjo bluzë është ideale për ditët e freskëta, kur kapuçi dhe xhepi i kangurit do t'ju ofrojnë ngrohtësi shtesë para ose pas stërvitjes. Llastikët elastik në brez dhe mëngë e bëjnë këtë bluzë të qëndrojë në vend dhe ju japin të gjithë lirinë e lëvizjes.
Specifikimi:

 • Kapuç i rregullueshëm
 • Xhep “kangur”
 • Materiali: 80% pambuk, 20% poliestër

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Bluza
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Qëllimi Futboll
  Brand Umbro
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluza UMA241M607-1X
  7.600 LEK
  Shuma e kursyer 15%
  8.900 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluza UMA233M606-01
  2.400 LEK
  Shuma e kursyer 59%
  5.900 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluza UMA233M611-4U
  4.800 LEK
  Shuma e kursyer 49%
  9.500 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluza UMA233M602-01
  2.800 LEK
  Shuma e kursyer 59%
  6.900 LEK
  Shtoni në shportë
  Umbro Retro Logo
  Bluza
  Umbro Retro Logo