në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

UMBRO Produkte BASIC LOGO HOODIE
UMBRO Produkte BASIC LOGO HOODIE
UMBRO Produkte BASIC LOGO HOODIE
UMBRO Produkte BASIC LOGO HOODIE
UMBRO Produkte BASIC LOGO HOODIE
UMBRO Produkte BASIC LOGO HOODIE
UMBRO Produkte BASIC LOGO HOODIE
UMBRO Produkte BASIC LOGO HOODIE
Kodi i artikullit:
(UMA223M601-02)
UMBRO

UMBRO Produkte BASIC LOGO HOODIE

Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Ruani në listën e të preferuarave
Bluza për meshkuj me kapuç Umbro Basic Logo është një veshje klasike për të gjithë adhuruesit e stilit sportiv. Prerje standarde dhe pëlhurë komode, e kombinuar me një logo të spikatur në mes e bëjnë këtë bluzë të lehtë për t'u kombinuar në çdo variant. Kapuçi ofron ngrohtësi shtesë kur temperaturat ulen. Specifikimi: Bluzë me kapuç për meshkuj Kapuç i rregullueshëm Xhep “kangur” Logo Umbro Përbërja: 80 % pambuk, 20% poliester.
Detaje

Bluza për meshkuj me kapuç Umbro Basic Logo është një veshje klasike për të gjithë adhuruesit e stilit sportiv. Prerje standarde dhe pëlhurë komode, e kombinuar me një logo të spikatur në mes e bëjnë këtë bluzë të lehtë për t'u kombinuar në çdo variant. Kapuçi ofron ngrohtësi shtesë kur temperaturat ulen.
Specifikimi:

 • Bluzë me kapuç për meshkuj
 • Kapuç i rregullueshëm
 • Xhep “kangur”
 • Logo Umbro
 • Përbërja: 80 % pambuk, 20% poliester

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Produkte
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Qëllimi Futboll
  Marka UMBRO
  Për momentin nuk ka komente
  Ndihmë