në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

UMBRO Produkte Basic Logo
UMBRO Produkte Basic Logo
UMBRO Produkte Basic Logo
UMBRO Produkte Basic Logo
UMBRO Produkte Basic Logo
UMBRO Produkte Basic Logo
UMBRO Produkte Basic Logo
UMBRO Produkte Basic Logo
Kodi i artikullit:
(UMA223M600-3C)
UMBRO

UMBRO Produkte Basic Logo

Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Ruani në listën e të preferuarave
Bluza për meshkuj Umbro Basic Logo është një veshje e përshtatshme në çdo kombinim veshjesh. E rehatshme dhe e butë, është e kombinueshme me xhinset ose kostumin tuaj të preferuar. Klasike dhe e thjeshtë, një zgjedhje ideale për të gjithë adhuruesit e stilit casual. Specifikimi: Mëngë elastike Përbërja: 80% pambuk, 20% poliestër.
Detaje

Bluza për meshkuj Umbro Basic Logo është një veshje e përshtatshme në çdo kombinim veshjesh. E rehatshme dhe e butë, është e kombinueshme me xhinset ose kostumin tuaj të preferuar. Klasike dhe e thjeshtë, një zgjedhje ideale për të gjithë adhuruesit e stilit casual.
Specifikimi:

 • Mëngë elastike
 • Përbërja: 80% pambuk, 20% poliestër

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Produkte
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Qëllimi Futboll
  Marka UMBRO
  Për momentin nuk ka komente
  Ndihmë