në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

CHAMPION Bluza Hooded Sweatshirt
CHAMPION Bluza Hooded Sweatshirt
CHAMPION Bluza Hooded Sweatshirt
CHAMPION Bluza Hooded Sweatshirt
CHAMPION Bluza Hooded Sweatshirt
CHAMPION Bluza Hooded Sweatshirt
CHAMPION Bluza Hooded Sweatshirt
CHAMPION Bluza Hooded Sweatshirt
Bluza për femra
Kodi i artikullit:
(115744-KK001)
CHAMPION

CHAMPION Bluza Hooded Sweatshirt

Çmimi i mëparshëm
8.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
8.900 LEK
Çmimi me zbritje
5.300 LEK
Shuma e kursyer: 3.600 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • XS XS
 • S S
 • M M
 • L L
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Bluza Champion HOODED me kapuç është për femra, që meriton të renditet ndër veshjet më praktike. Nëse jeni të zënë me detyrat tuaja të përditshme ose kënaqeni me hijeshitë e stërvitjes së lehtë, kjo bluzë do t'ju ndihmojë të ndiheni rehat. Kapuçi është i gjerë dhe i rehatshëm. Champion është një markë që sjell cilësi dhe elegancë sportive në stilin tuaj casual. Kjo bluzë lifestyle ka një vend të veçantë në garderobën e çdo femre. Specifikimi: Bluzë për femra.
Detaje

Bluza Champion HOODED me kapuç është për femra, që meriton të renditet ndër veshjet më praktike. Nëse jeni të zënë me detyrat tuaja të përditshme ose kënaqeni me hijeshitë e stërvitjes së lehtë, kjo bluzë do t'ju ndihmojë të ndiheni rehat. Kapuçi është i gjerë dhe i rehatshëm. Champion është një markë që sjell cilësi dhe elegancë sportive në stilin tuaj casual. Kjo bluzë lifestyle ka një vend të veçantë në garderobën e çdo femre.
Specifikimi:

 • Bluzë për femra

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Bluza
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Të rritur
  Gjinia Femra
  Marka CHAMPION
  Masa Masa EU Masa në cm
  XS XS
  S S
  M M
  L L
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluza 116451-GS556
  5.100 LEK
  Shuma e kursyer 40%
  8.500 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluza 116451-KK001
  5.100 LEK
  Shuma e kursyer 40%
  8.500 LEK
  Ndihmë