Champion Hooded Sweatshirt
Champion Hooded Sweatshirt
Champion Hooded Sweatshirt
Champion Hooded Sweatshirt
Champion Hooded Sweatshirt
Champion Hooded Sweatshirt
Champion Hooded Sweatshirt
Champion Hooded Sweatshirt
Kodi i artikullit: 115744-KK001
Champion

Champion Hooded Sweatshirt

Kodi i artikullit: 115744-KK001
Bluza Champion HOODED me kapuç është për femra, që meriton të renditet ndër veshjet më praktike. Nëse jeni të zënë me detyrat tuaja të përditshme ose kënaqeni me hijeshitë e stërvitjes së lehtë, kjo bluzë do t'ju ndihmojë të ndiheni rehat. Kapuçi është i gjerë dhe i rehatshëm. Champion është një markë që sjell cilësi dhe elegancë sportive në stilin tuaj casual. Kjo bluzë lifestyle ka një vend të veçantë në garderobën e çdo femre. Specifikimi: Bluzë për femra.
8.900 LEK
8.900 LEK
3.600 LEK
Shuma e kursyer: 5.300 LEK
Më njoftoni për uljet
 • XS
 • S
 • M
Zgjidhni sasinë: 1 Kom
2
1
Është e nevojshme të zgjidhni masën/numrin e dëshiruar!
Ruani në listën e të preferuarave

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave

Bluza Champion HOODED me kapuç është për femra, që meriton të renditet ndër veshjet më praktike. Nëse jeni të zënë me detyrat tuaja të përditshme ose kënaqeni me hijeshitë e stërvitjes së lehtë, kjo bluzë do t'ju ndihmojë të ndiheni rehat. Kapuçi është i gjerë dhe i rehatshëm. Champion është një markë që sjell cilësi dhe elegancë sportive në stilin tuaj casual. Kjo bluzë lifestyle ka një vend të veçantë në garderobën e çdo femre.
Specifikimi:

 • Bluzë për femra

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Bluza
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Të rritur
  Gjinia Femra
  Brand Champion
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluza 117322-KK001
  3.500 LEK
  Shuma e kursyer 49%
  6.900 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluza 117321-GS030
  2.500 LEK
  Shuma e kursyer 49%
  4.900 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluza 117322-WW005
  3.500 LEK
  Shuma e kursyer 49%
  6.900 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluza 117317-KK001
  3.000 LEK
  Shuma e kursyer 49%
  5.900 LEK
  Shtoni në shportë
  Champion Hooded Sweatshirt
  Bluza
  Champion Hooded Sweatshirt