në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

CHAMPION Bluza Color Block
CHAMPION Bluza Color Block
CHAMPION Bluza Color Block
CHAMPION Bluza Color Block
CHAMPION Bluza Color Block
CHAMPION Bluza Color Block
CHAMPION Bluza Color Block
CHAMPION Bluza Color Block
Bluza për meshkuj
Kodi i artikullit:
(CHA223M603-05)
CHAMPION

CHAMPION Bluza Color Block

Çmimi i mëparshëm
6.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
6.900 LEK
Çmimi me zbritje
3.500 LEK
Shuma e kursyer: 3.400 LEK
Më njoftoni për zbritjen
 • S
 • M
 • L
 • XL
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Champion COLOR BLOCK është bluzë lifestyle për meshkuj. Lëreni komoditetin e kësaj bluzeje Champion t'ju përqafojë dhe t'ju ofrojë rehati gjatë gjithë ditës. Dizajni Color Block do t'ju bëjë të dalloheni nga turma dhe do të kontribuojë në efektivitetin e bluzës. Prerja standarde do t'ju përshtatet në mënyrë perfekte, ndërsa në të njëjtën kohë do të përshtatet në mënyrë të përkryer me çdo veshje tuajën. Specifikimi: Bluzë për meshkuj Me kapuç Prerje standarde Përbërja: 78% pambuk, 22% poliestër.
Detaje

Champion COLOR BLOCK është bluzë lifestyle për meshkuj. Lëreni komoditetin e kësaj bluzeje Champion t'ju përqafojë dhe t'ju ofrojë rehati gjatë gjithë ditës. Dizajni Color Block do t'ju bëjë të dalloheni nga turma dhe do të kontribuojë në efektivitetin e bluzës. Prerja standarde do t'ju përshtatet në mënyrë perfekte, ndërsa në të njëjtën kohë do të përshtatet në mënyrë të përkryer me çdo veshje tuajën.
Specifikimi:

 • Bluzë për meshkuj
 • Me kapuç
 • Prerje standarde
 • Përbërja: 78% pambuk, 22% poliestër

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Bluza
  Qëllimi Lifestyle
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Marka CHAMPION
  Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportvision.al.
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluza 219493-BS501
  7.600 LEK
  Shuma e kursyer 15%
  8.900 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluza 219492-MS042
  6.700 LEK
  Shuma e kursyer 15%
  7.900 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluza 218529-KK001
  4.700 LEK
  Shuma e kursyer 15%
  5.500 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluza 218528-RS005
  5.500 LEK
  Shuma e kursyer 15%
  6.500 LEK
  Ndihmë