në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

adidas Bluza Mission Victory
adidas Bluza Mission Victory
adidas Bluza Mission Victory
adidas Bluza Mission Victory
adidas Bluza Mission Victory
adidas Bluza Mission Victory
adidas Bluza Mission Victory
adidas Bluza Mission Victory
adidas Bluza Mission Victory
adidas Bluza Mission Victory
Bluza për femra
Kodi i artikullit:
(HU0240)
adidas

adidas Bluza Mission Victory

Çmimi i mëparshëm
12.300 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
12.300 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
12.300 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • XS XS
 • S S
 • M M
 • L L
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Ndjehuni rehat dhe të sigurtë me bluzën me kapuç lifestyle për femra të adidas Mission Victory. Është e lehtë të balanconi mendjen dhe trupin tuaj kur jeni të mbështjellë me pëlhurë të butë pambuku. Ndërsa përgatiteni për fitore, vijat e adidas në pjesën e përparme tregojnë aftësinë tuaj sportive të egër. Të paktën 70% e këtij produkti është një përzierje e materialeve të ricikluara dhe të rinovueshme. Specifikimet: Bluzë lifestyle për femra Zinxhir me gjatësi të plotë Xhepa anësore me zinxhir Përbërja : 67% pambuk, 33% poliestër i ricikluar.
Detaje

Ndjehuni rehat dhe të sigurtë me bluzën me kapuç lifestyle për femra të adidas Mission Victory. Është e lehtë të balanconi mendjen dhe trupin tuaj kur jeni të mbështjellë me pëlhurë të butë pambuku. Ndërsa përgatiteni për fitore, vijat e adidas në pjesën e përparme tregojnë aftësinë tuaj sportive të egër. Të paktën 70% e këtij produkti është një përzierje e materialeve të ricikluara dhe të rinovueshme.
Specifikimet:

 • Bluzë lifestyle për femra
 • Zinxhir me gjatësi të plotë
 • Xhepa anësore me zinxhir
 • Përbërja : 67% pambuk, 33% poliestër i ricikluar

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Bluza
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Të rritur
  Marka adidas
  Gjinia Femra
  Masa Masa EU Masa në cm
  XS XS
  S S
  M M
  L L
  Për momentin nuk ka komente
  Ndihmë