adidas Future Icons Badge Of Sport
adidas Future Icons Badge Of Sport
adidas Future Icons Badge Of Sport
adidas Future Icons Badge Of Sport
adidas Future Icons Badge Of Sport
adidas Future Icons Badge Of Sport
adidas Future Icons Badge Of Sport
adidas Future Icons Badge Of Sport
adidas Future Icons Badge Of Sport
adidas Future Icons Badge Of Sport
adidas Future Icons Badge Of Sport
adidas Future Icons Badge Of Sport
Kodi i artikullit: IB8502
adidas

adidas Future Icons Badge Of Sport

Kodi i artikullit: IB8502
Kodi i prodhuesit: EAV83
adidas FUTURE ICONS BADGE OF SPORT është bluzë lifestyle me kapuç për femra. Lërini të kthehen pas jush në pistë. Merrni komplimente në klasën e jogës. Me printin e tij elegant, kjo bluzë nuk do të mbetet në sfond. E bërë nga një përzierje pambuku, ofron butësi dhe ju lejon të lëvizni me lehtësi. Produktet e pambukut adidas mbështesin prodhimin më të qëndrueshëm të pambukut. Specifikimet: Prerje e gjerë Kapuç i rregullueshëm Mëngë elastike Përbërja: 67% pambuk, 33% poliestër .

Si pjesë e projektit EcoVision, ne zgjedhim për ju modele eco-friendly që kontribuojnë në mbrojtjen dhe ruajtjen e mjedisit.

10.200 LEK
10.200 LEK
5.100 LEK
Shuma e kursyer: 5.100 LEK
Më njoftoni për uljet
 • L
Zgjidhni sasinë: 1 Kom
2
1
Është e nevojshme të zgjidhni masën/numrin e dëshiruar!
Ruani në listën e të preferuarave

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave

adidas FUTURE ICONS BADGE OF SPORT është bluzë lifestyle me kapuç për femra. Lërini të kthehen pas jush në pistë. Merrni komplimente në klasën e jogës. Me printin e tij elegant, kjo bluzë nuk do të mbetet në sfond. E bërë nga një përzierje pambuku, ofron butësi dhe ju lejon të lëvizni me lehtësi. Produktet e pambukut adidas mbështesin prodhimin më të qëndrueshëm të pambukut.
Specifikimet:

 • Prerje e gjerë
 • Kapuç i rregullueshëm
 • Mëngë elastike
 • Përbërja: 67% pambuk, 33% poliestër

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Bluza
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Të rritur
  Brand adidas
  Gjinia Femra
  Koleksion Sportswear
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  adidas Future Icons Badge Of Sport
  Bluza
  adidas Future Icons Badge Of Sport