në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

adidas Bluza Future Icons Badge Of Sport
adidas Bluza Future Icons Badge Of Sport
adidas Bluza Future Icons Badge Of Sport
adidas Bluza Future Icons Badge Of Sport
adidas Bluza Future Icons Badge Of Sport
adidas Bluza Future Icons Badge Of Sport
adidas Bluza Future Icons Badge Of Sport
adidas Bluza Future Icons Badge Of Sport
adidas Bluza Future Icons Badge Of Sport
adidas Bluza Future Icons Badge Of Sport
adidas Bluza Future Icons Badge Of Sport
adidas Bluza Future Icons Badge Of Sport
Bluza për meshkuj
Kodi i artikullit:
(IC3745)
adidas

adidas Bluza Future Icons Badge Of Sport

Si pjesë e projektit EcoVision, ne zgjedhim për ju modele eco-friendly që kontribuojnë në mbrojtjen dhe ruajtjen e mjedisit.

Çmimi i mëparshëm
9.400 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
9.400 LEK
Çmimi me zbritje
6.600 LEK
Shuma e kursyer: 2.800 LEK
Më njoftoni për zbritjen
 • XS
 • S
 • M
 • L
 • XL
 • 2XL
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
adidas Future Icons Badge Of Sport është bluzë Hoodie Lifestyle për meshkuj e cila është ideale për veshje të përditshme. Bluzat e tjera Hoodie do të duken më pak të rëndësishme kur të keni veshur këtë bluzë Hoodie të bukur dhe mjaft të rehatshme adidas. Përzierja e butë e pambukut ofron rehati të jashtëzakonshme dhe përforcimet elastike e bëjnë atë më rezistente edhe më të rehatshme. Logoja e veçantë sportive adidas në pjesën e përparme nxjerr në pah cilësinë origjinalitetin dhe stilin e bukur të markës së mirënjohur dhe asaj që ju pëlqeni më shumë. Kjo bluzë është krijuar në bashkëpunim me Better Cotton për të përmirësuar prodhimin e pambukut në shkallë globale. Vishni këtë bluzë mjaft të bukur Hoodie që shkon me të gjitha veshjet e garderobës tuaj dhe dilni të shijoni ditën me të gjitha aktivitetet që keni organizuar.Specifikimi: Bluzë Hoodie Lifestyle për meshkuj Kapuç i rregullueshëm Logo adidas Përbërja: 65% pambuk, 35% poliestër i ricikluar .
Detaje

adidas Future Icons Badge Of Sport është bluzë Hoodie Lifestyle për meshkuj e cila është ideale për veshje të përditshme. Bluzat e tjera Hoodie do të duken më pak të rëndësishme kur të keni veshur këtë bluzë Hoodie të bukur dhe mjaft të rehatshme adidas. Përzierja e butë e pambukut ofron rehati të jashtëzakonshme dhe përforcimet elastike e bëjnë atë më rezistente edhe më të rehatshme. Logoja e veçantë sportive adidas në pjesën e përparme nxjerr në pah cilësinë origjinalitetin dhe stilin e bukur të markës së mirënjohur dhe asaj që ju pëlqeni më shumë. Kjo bluzë është krijuar në bashkëpunim me Better Cotton për të përmirësuar prodhimin e pambukut në shkallë globale. Vishni këtë bluzë mjaft të bukur Hoodie që shkon me të gjitha veshjet e garderobës tuaj dhe dilni të shijoni ditën me të gjitha aktivitetet që keni organizuar.

Specifikimi:

 • Bluzë Hoodie Lifestyle për meshkuj
 • Kapuç i rregullueshëm
 • Logo adidas
 • Përbërja: 65% pambuk, 35% poliestër i ricikluar

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Bluza
  Qëllimi Lifestyle
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Marka adidas
  Koleksion Sportswear
  Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportvision.al.
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Bluza IN5087
  11.200 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  16.000 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Bluza IN5089
  11.200 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  16.000 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluza IC6710
  7.100 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  10.200 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluza IP2235
  6.600 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  9.400 LEK
  Ndihmë