në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

CHAMPION Bluza LADY CLASSIC LABEL
CHAMPION Bluza LADY CLASSIC LABEL
CHAMPION Bluza LADY CLASSIC LABEL
CHAMPION Bluza LADY CLASSIC LABEL
CHAMPION Bluza LADY CLASSIC LABEL
CHAMPION Bluza LADY CLASSIC LABEL
CHAMPION Bluza LADY CLASSIC LABEL
CHAMPION Bluza LADY CLASSIC LABEL
Bluza për femra
Kodi i artikullit:
(116963-KK001)
CHAMPION

CHAMPION Bluza LADY CLASSIC LABEL

Çmimi i mëparshëm
7.500 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
7.500 LEK
Çmimi me zbritje
6.400 LEK
Shuma e kursyer: 1.100 LEK
Më njoftoni për zbritjen
 • XS
 • M
 • S
 • L
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
E thjeshtë dhe e rehatshme, bluza me zinxhir dhe kapuç për femra Champion LADY CLASSIC LABEL është një veshje ideale për periudhën që moti sa fillon dhe ftohet. Zinxhir e bën më të lehtë veshjen dhe heqjen e saj. Visheni dhe mbylleni në mëngjes dhe në mbrëmjet e freskëta dhe hiqeni kur temperaturat të rriten. Materialet elastike nuk lejojnë depërtimin e ajrit të ftohtë duke e mbajtur bluzën në vend për ngrohtësi optimale dhe kapuçi me xhepat anësore ndodhen aty për tju ofruar ngrohtësi shtesë. Xhepat janë ideale dhe kur ju nevojitet të mbani sendet e nevojshme pa të cilat nuk dilni nga shtëpia Dizajni e bën atë të përshtatshëm për kombinim, si për veshjet sportive ashtu edhe për veshjet e përditshme. Specifikimi: Bluzë me zinxhir Champion Kapuç i rregullueshëm Xhepa përpara.
Detaje

E thjeshtë dhe e rehatshme, bluza me zinxhir dhe kapuç për femra Champion LADY CLASSIC LABEL është një veshje ideale për periudhën që moti sa fillon dhe ftohet. Zinxhir e bën më të lehtë veshjen dhe heqjen e saj. Visheni dhe mbylleni në mëngjes dhe në mbrëmjet e freskëta dhe hiqeni kur temperaturat të rriten. Materialet elastike nuk lejojnë depërtimin e ajrit të ftohtë duke e mbajtur bluzën në vend për ngrohtësi optimale dhe kapuçi me xhepat anësore ndodhen aty për tju ofruar ngrohtësi shtesë. Xhepat janë ideale dhe kur ju nevojitet të mbani sendet e nevojshme pa të cilat nuk dilni nga shtëpia Dizajni e bën atë të përshtatshëm për kombinim, si për veshjet sportive ashtu edhe për veshjet e përditshme.

Specifikimi:

 • Bluzë me zinxhir Champion
 • Kapuç i rregullueshëm
 • Xhepa përpara

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Bluza
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Të rritur
  Gjinia Femra
  Marka CHAMPION
  Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportvision.al.
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluza 116956-WW002
  5.500 LEK
  Shuma e kursyer 15%
  6.500 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluza 115744-KK001
  5.300 LEK
  Shuma e kursyer 40%
  8.900 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluza 116451-KK001
  5.100 LEK
  Shuma e kursyer 40%
  8.500 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Ndihmë