CHAMPION Bluza ROCH
CHAMPION Bluza ROCH
CHAMPION Bluza ROCH
CHAMPION Bluza ROCH
Kodi i artikullit: CHA231B604-Z4
CHAMPION

CHAMPION Bluza ROCH

Kodi i artikullit: CHA231B604-Z4
Jepini djalit tuaj dhuratën e rehatisë pa kufi me bluzën Hoodie Champion BOYS ROCH HOODY. Kjo bluzë me përshtatje moderne është e përbërë nga një material i njohur mbi të gjitha për komoditetin e madh, butësinë dhe formën e saj të qëndrueshme dhe përshtatjen e përsosur. Materiali elastik ndihmon në stabilitetin e bluzës pavarësisht se sa shumë mund të lëvizë dhe se sa aktiv do të jetë djali juaj dhe gjithashtu do ta mbajë atë ngrohtë duke mos lejuar ajrin e ftohtë të depërtojë në trup. Xhepi i kangurit ndodhet aty për ta bërë më të lehtë mbajtjen e sendeve të nevojshme. Logoja e madhe Champion në pjesën e përparme do të kopletojë dizajnin e bluzës duke e bërë lehtësisht të kombinueshme me pjesën e poshtme të kostumit apo dhe me xhinset e preferuara të djalit tuaj. Djali juaj do të duket mjaft mirë duke shijuar rehati gjatë gjithë ditës me bluzën me kapuç Champion. Specifikimi: Bluzë Hoodie për fëmijë Xhep i madh kanguri Logo Champion.
5.900 LEK
5.900 LEK
3.500 LEK
Shuma e kursyer: 2.400 LEK
Më njoftoni për zbritjen
 • 5-6Y
 • 7-8Y
 • 9-10Y
 • 11-12Y
 • 13-14Y
Zgjidhni sasinë: 1 Kom
2
1
Është e nevojshme të zgjidhni masën/numrin e dëshiruar!
Ruani në listën e të preferuarave

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave

Jepini djalit tuaj dhuratën e rehatisë pa kufi me bluzën Hoodie Champion BOYS ROCH HOODY. Kjo bluzë me përshtatje moderne është e përbërë nga një material i njohur mbi të gjitha për komoditetin e madh, butësinë dhe formën e saj të qëndrueshme dhe përshtatjen e përsosur. Materiali elastik ndihmon në stabilitetin e bluzës pavarësisht se sa shumë mund të lëvizë dhe se sa aktiv do të jetë djali juaj dhe gjithashtu do ta mbajë atë ngrohtë duke mos lejuar ajrin e ftohtë të depërtojë në trup. Xhepi i kangurit ndodhet aty për ta bërë më të lehtë mbajtjen e sendeve të nevojshme. Logoja e madhe Champion në pjesën e përparme do të kopletojë dizajnin e bluzës duke e bërë lehtësisht të kombinueshme me pjesën e poshtme të kostumit apo dhe me xhinset e preferuara të djalit tuaj. Djali juaj do të duket mjaft mirë duke shijuar rehati gjatë gjithë ditës me bluzën me kapuç Champion.

Specifikimi:

 • Bluzë Hoodie për fëmijë
 • Xhep i madh kanguri
 • Logo Champion

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Bluza
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
  Gjinia Fëmijë djem
  Brand CHAMPION

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluza CHA233B610-31
  3.700 LEK
  Shuma e kursyer 24%
  4.900 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluza CHA233B607-63
  2.900 LEK
  Shuma e kursyer 26%
  3.900 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluza CHA233B609-5U
  3.400 LEK
  Shuma e kursyer 24%
  4.500 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluza CHA233B606-01
  2.600 LEK
  Shuma e kursyer 26%
  3.500 LEK
  Shtoni në shportë
  CHAMPION Bluza ROCH
  Bluza
  CHAMPION Bluza ROCH