në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

CHAMPION Bluza ALL OVER
CHAMPION Bluza ALL OVER
CHAMPION Bluza ALL OVER
CHAMPION Bluza ALL OVER
Kodi i artikullit:
(CHA231B602-02)
CHAMPION

CHAMPION Bluza ALL OVER

Çmimi i mëparshëm
5.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
5.900 LEK
Çmimi me zbritje
4.100 LEK
Shuma e kursyer: 1.800 LEK
Më njoftoni për zbritjen
 • 5-6Y
 • 9-10Y
 • 7-8Y
 • 11-12Y
 • 13-14Y
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
HOODIE Champion BOYS ALL OVER FULL ZIP për djem është një zgjedhje e shkëlqyer nëse vishet gjatë aktiviteteve të përditshme. Gjithashtu, djali juaj mund ta veshë atë në aktivitete të ndryshme sportive. Është e përbërë prej pëlhure që do të kontribuojë në një ndjenjë komoditeti dhe rehatie. Zinxhiri me gjatësi të plotë e bën më të lehtë veshjen dhe kombinimin me veshje të tjera. Specifikimi: Hoodie për djem Përshtatje standarde Xhepa “kangur” Logo Champion Zinxhir me gjatësi të plotë.
Detaje

HOODIE Champion BOYS ALL OVER FULL ZIP për djem është një zgjedhje e shkëlqyer nëse vishet gjatë aktiviteteve të përditshme. Gjithashtu, djali juaj mund ta veshë atë në aktivitete të ndryshme sportive. Është e përbërë prej pëlhure që do të kontribuojë në një ndjenjë komoditeti dhe rehatie. Zinxhiri me gjatësi të plotë e bën më të lehtë veshjen dhe kombinimin me veshje të tjera.
Specifikimi:

 • Hoodie për djem
 • Përshtatje standarde
 • Xhepa “kangur”
 • Logo Champion
 • Zinxhir me gjatësi të plotë

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Bluza
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
  Gjinia Fëmijë djem
  Marka CHAMPION
  Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportvision.al.
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluza CHA231B604-Z4
  4.100 LEK
  Shuma e kursyer 31%
  5.900 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluza CHA223B604-3A
  2.000 LEK
  Shuma e kursyer 49%
  3.900 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluza CHA223B602-21
  2.800 LEK
  Shuma e kursyer 49%
  5.500 LEK
  Ndihmë