Nike Sportswear Club Fleece
Nike Sportswear Club Fleece
Nike Sportswear Club Fleece
Nike Sportswear Club Fleece
Nike Sportswear Club Fleece
Nike Sportswear Club Fleece
Nike Sportswear Club Fleece
Nike Sportswear Club Fleece
Kodi i artikullit: DQ5473-271
Nike

Nike Sportswear Club Fleece

Kodi i artikullit: DQ5473-271
E krijuar nga pambuku i butë për rehati maksimale, bluza Lifestyle për femra Nike Club Fleece është pjesa ideale si veshje të përditshme. Pëlhura Fleece ofron një ndjenjë të rehatshme, familjare dhe përshtatje të rehatshme. Pambuku i përdorur për ngrohtësi dhe butësi shtesë, është një shtresë ideale për temperatura më të ftohta. Materiali elastik i përdorur nuk lejon depërtimin e ajrit të ftohtë dhe garanton ngrohtësi shtesë.Specifikimi: Bluzë Lifestyle për femra Pëlhurë prej pambuku Lahet në lavatriçe Përbërja: 80% pambuk, 20% poliestër.
9.200 LEK
9.200 LEK
4.600 LEK
Shuma e kursyer: 4.600 LEK
Më njoftoni për uljet
 • XS
 • S
 • M
 • L
Zgjidhni sasinë: 1 Kom
2
1
Është e nevojshme të zgjidhni masën/numrin e dëshiruar!
Ruani në listën e të preferuarave

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave

E krijuar nga pambuku i butë për rehati maksimale, bluza Lifestyle për femra Nike Club Fleece është pjesa ideale si veshje të përditshme. Pëlhura Fleece ofron një ndjenjë të rehatshme, familjare dhe përshtatje të rehatshme. Pambuku i përdorur për ngrohtësi dhe butësi shtesë, është një shtresë ideale për temperatura më të ftohta. Materiali elastik i përdorur nuk lejon depërtimin e ajrit të ftohtë dhe garanton ngrohtësi shtesë.

Specifikimi:

 • Bluzë Lifestyle për femra
 • Pëlhurë prej pambuku
 • Lahet në lavatriçe
 • Përbërja: 80% pambuk, 20% poliestër

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Bluza
  Brand Nike
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Të rritur
  Gjinia Femra
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluza DV8048-010
  Çmimi 8.300 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  11.800 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Bluza FN7698-386
  Çmimi 6.000 LEK
  Shuma e kursyer 50%
  12.000 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Bluza FN7698-227
  Çmimi 6.000 LEK
  Shuma e kursyer 50%
  12.000 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Bluza FB8763-010
  Çmimi 5.300 LEK
  Shuma e kursyer 50%
  10.500 LEK
  Shtoni në shportë
  Nike Sportswear Club Fleece
  Bluza
  Nike Sportswear Club Fleece