CHAMPION Bluza Love
CHAMPION Bluza Love
CHAMPION Bluza Love
CHAMPION Bluza Love
CHAMPION Bluza Love
CHAMPION Bluza Love
CHAMPION Bluza Love
CHAMPION Bluza Love
Kodi i artikullit: 117338-YS013
CHAMPION

CHAMPION Bluza Love

Kodi i artikullit: 117338-YS013
CHAMPION LOVE është bluzë Hoodie Lifestyle për femra që sjell një pamje moderne dhe një stil sportiv në përditshmërinë tuaj. Është një zgjedhje e shkëlqyer për t'u veshur gjatë të gjitha aktiviteteve të përditshme. E rehatshme dhe e lehtë për t'u veshur, kjo bluzë është e përbërë prej një përzierje premium materialesh me një përqindje të lartë pambuku organik. Logoja e famshme CHAMPION në pjesën e përparme i jep bluzës një pamje sportive duke nxjerrë në pah gjithashtu origjinalitetin e markës tuaj të preferuar. Në xhepin e kangurit mund të vendosni të gjitha gjërat e nevojshme dhe nëse është e nevojshme mund të ngrohni edhe duart. Merrni dozën tuaj ditore të stilit dhe komoditetit CHAMPION me këtë bluzë Hoodie Lifestyle për femra.Specifikimi: Bluzë Hoodie Lifestyle për femra Përbërja: 70% pambuk organik dhe 30% poliester i ricikluar Xhep kanguri Logo CHAMPION.
9.900 LEK
9.900 LEK
7.400 LEK
Shuma e kursyer: 2.500 LEK
Më njoftoni për zbritjen
 • XS
 • M
 • S
 • L
Zgjidhni sasinë: 1 Kom
2
1
Është e nevojshme të zgjidhni masën/numrin e dëshiruar!
Ruani në listën e të preferuarave

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave

CHAMPION LOVE është bluzë Hoodie Lifestyle për femra që sjell një pamje moderne dhe një stil sportiv në përditshmërinë tuaj. Është një zgjedhje e shkëlqyer për t'u veshur gjatë të gjitha aktiviteteve të përditshme. E rehatshme dhe e lehtë për t'u veshur, kjo bluzë është e përbërë prej një përzierje premium materialesh me një përqindje të lartë pambuku organik. Logoja e famshme CHAMPION në pjesën e përparme i jep bluzës një pamje sportive duke nxjerrë në pah gjithashtu origjinalitetin e markës tuaj të preferuar. Në xhepin e kangurit mund të vendosni të gjitha gjërat e nevojshme dhe nëse është e nevojshme mund të ngrohni edhe duart. Merrni dozën tuaj ditore të stilit dhe komoditetit CHAMPION me këtë bluzë Hoodie Lifestyle për femra.
Specifikimi:

 • Bluzë Hoodie Lifestyle për femra
 • Përbërja: 70% pambuk organik dhe 30% poliester i ricikluar
 • Xhep kanguri
 • Logo CHAMPION

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Bluza
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Të rritur
  Gjinia Femra
  Brand CHAMPION

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluza 117322-KK001
  5.200 LEK
  Shuma e kursyer 25%
  6.900 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluza 117321-GS030
  3.700 LEK
  Shuma e kursyer 24%
  4.900 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluza 117322-WW005
  5.200 LEK
  Shuma e kursyer 25%
  6.900 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluza 117317-KK001
  4.400 LEK
  Shuma e kursyer 25%
  5.900 LEK
  Shtoni në shportë
  CHAMPION Bluza Love
  Bluza
  CHAMPION Bluza Love