NIKE Essentials
NIKE Essentials
NIKE Essentials
NIKE Essentials
NIKE Essentials
NIKE Essentials
Kodi i artikullit: 45C593-023
NIKE

NIKE Essentials

Kodi i artikullit: 45C593-023
Krijuar prej pëlhurës cilësore me përbërje pambuku dhe poliesteri, bluza Hoodie për fëmijë Nike Essentials për vajza adoleshente do të jetë gjithmonë një pjesë e bukur që do të tërheqë vëmendje. Përshtatje e lirshme ofron rehati, dhe përforcimet elastike garantojnë më shumë stabilitet dhe nuk lejojnë depërtimin e ajrit të ftohtë në mënyrë që vajzat tuaja të qëndrojnë ngrohtë dhe rehat gjatë gjithë kohës. Kapuçi është aty kur temperaturat ulen, për mbrojtje dhe ngrohtësi të plotë. Logoja Jordan plotëson dizajnin dhe nxjerr në pah të gjithë përkushtimin e markës në garantimin e produkteve më të mira. Kombinojeni me pjesën e poshtme dhe atletet e preferuara tuaja të preferuara dhe dilni për të shijuar çdo moment të ditës në rehati të plotë dhe me stil të bukur. Specifikimet: Bluzë Hoodie për fëmijë, për vajza Kapuç Përforcime elastike Logo Nike Jordan Përbërja: 80% pambuk, 20% poliestër.
5.500 LEK
5.500 LEK
3.900 LEK
Shuma e kursyer: 1.600 LEK
Më njoftoni për uljet
 • 9-10Y
 • 12-13Y
 • 14-15Y
Zgjidhni sasinë: 1 Kom
2
1
Është e nevojshme të zgjidhni masën/numrin e dëshiruar!
Ruani në listën e të preferuarave

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave

Krijuar prej pëlhurës cilësore me përbërje pambuku dhe poliesteri, bluza Hoodie për fëmijë Nike Essentials për vajza adoleshente do të jetë gjithmonë një pjesë e bukur që do të tërheqë vëmendje. Përshtatje e lirshme ofron rehati, dhe përforcimet elastike garantojnë më shumë stabilitet dhe nuk lejojnë depërtimin e ajrit të ftohtë në mënyrë që vajzat tuaja të qëndrojnë ngrohtë dhe rehat gjatë gjithë kohës. Kapuçi është aty kur temperaturat ulen, për mbrojtje dhe ngrohtësi të plotë. Logoja Jordan plotëson dizajnin dhe nxjerr në pah të gjithë përkushtimin e markës në garantimin e produkteve më të mira. Kombinojeni me pjesën e poshtme dhe atletet e preferuara tuaja të preferuara dhe dilni për të shijuar çdo moment të ditës në rehati të plotë dhe me stil të bukur.

Specifikimet:

 • Bluzë Hoodie për fëmijë, për vajza
 • Kapuç
 • Përforcime elastike
 • Logo Nike Jordan
 • Përbërja: 80% pambuk, 20% poliestër

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Bluza
  Brand NIKE
  Mosha Adoleshentë
  Qëllimi Basketboll
  Gjinia Fëmijë vajza

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Bluza 45C593-A0W
  3.900 LEK
  Shuma e kursyer 29%
  5.500 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluza 45B714-023
  3.600 LEK
  Shuma e kursyer 50%
  7.200 LEK
  Shtoni në shportë
  NIKE Essentials
  Bluza
  NIKE Essentials