Champion ROCH INSP
Champion ROCH INSP
Champion ROCH INSP
Champion ROCH INSP
Kodi i artikullit: CHA233G603-01
Champion

Champion ROCH INSP

Kodi i artikullit: CHA233G603-01
Tërheqëse dhe komode, Champion ROCH INSP është bluza Lifestyle për fëmijë të vegjël, për vajza. Pëlhura e saj e rehatshme do ta bëjë veshjen e përditshme shumë të këndshme, ndërsa dizajni me logot e theksuara Champion do të nxjerrë në pah stilin sportiv të të voglës tuaj. Materiali që përbëhet kjo bluzë do ta bëjë atë të rehatshme dhe gjithashtu do të garantojë ngrohtësi të plotë kur temperaturat të ulen. Përforcimet elastike sigurojnë më shumë stabilitet teksa vajza juaj shijon aventurat e saj. Logoja Champion plotëson dizajnin e bluzës dhe nxjerr në pah origjinalitetin e markës e cila është krijuar për Kampionet e vërteta.Specifikimi: Bluzë Lifestyle për fëmijë të vegjël, për vajza Jakë e rrumbullakët Përforcime elastike Logo Champion Përbërja: 77% pambuk, 23% poliestër.
3.500 LEK
3.500 LEK
1.800 LEK
Shuma e kursyer: 1.700 LEK
Më njoftoni për uljet
 • 5-6v.
 • 7-8v.
 • 9-10v.
 • 11-12v.
 • 13-14v.
Zgjidhni sasinë: 1 Kom
2
1
Është e nevojshme të zgjidhni masën/numrin e dëshiruar!
Ruani në listën e të preferuarave

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave

Tërheqëse dhe komode, Champion ROCH INSP është bluza Lifestyle për fëmijë të vegjël, për vajza. Pëlhura e saj e rehatshme do ta bëjë veshjen e përditshme shumë të këndshme, ndërsa dizajni me logot e theksuara Champion do të nxjerrë në pah stilin sportiv të të voglës tuaj. Materiali që përbëhet kjo bluzë do ta bëjë atë të rehatshme dhe gjithashtu do të garantojë ngrohtësi të plotë kur temperaturat të ulen. Përforcimet elastike sigurojnë më shumë stabilitet teksa vajza juaj shijon aventurat e saj. Logoja Champion plotëson dizajnin e bluzës dhe nxjerr në pah origjinalitetin e markës e cila është krijuar për Kampionet e vërteta.

Specifikimi:

 • Bluzë Lifestyle për fëmijë të vegjël, për vajza
 • Jakë e rrumbullakët
 • Përforcime elastike
 • Logo Champion
 • Përbërja: 77% pambuk, 23% poliestër

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Bluza
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
  Gjinia Fëmijë vajza
  Brand Champion
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluza CHA233G601-01
  1.600 LEK
  Shuma e kursyer 59%
  3.900 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluza CHA233G604-1X
  2.300 LEK
  Shuma e kursyer 49%
  4.500 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluza CHA223G603-31
  2.800 LEK
  Shuma e kursyer 49%
  5.500 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluza CHA223G605-01
  2.200 LEK
  Shuma e kursyer 60%
  5.500 LEK
  Shtoni në shportë
  Champion ROCH INSP
  Bluza
  Champion ROCH INSP