Puma Squad
Kodi i artikullit: 621488-22
Puma

Puma Squad

Kodi i artikullit: 621488-22
Puma Squad është bluzë Lifestyle për femra e krijuar për të sjellë rehati dhe një pamje të bukur klasike. Kjo bluzë do të jetë shoqëruesja juaj besnike pavarësisht nëse jeni të angazhuara në ndonjë aktivitet fizik apo keni vendosur të dilni shëtitje ose të pini një kafe me miqtë tuaj. Është krijuar prej materialeve me një përqindje të madhe pambuku, një kombinim ideal i materialeve që do t'ju ofrojë rehati gjatë gjithë ditës dhe ngrohtësi shtesë. Logoja Puma nxjerr në pah origjinalitetin e markës së bashku me stilin tuaj sportiv.Specifikimi: Bluzë Lifestyle për femra Mëngë të gjata Logo Puma Përshtatje standarde Përforcime elastike Përbërje me përqindje të lartë pambuku.
8.000 LEK
8.000 LEK
5.600 LEK
Shuma e kursyer: 2.400 LEK
Më njoftoni për uljet
 • XS
 • M
 • S
 • L
Zgjidhni sasinë: 1 Kom
2
1
Është e nevojshme të zgjidhni masën/numrin e dëshiruar!
Ruani në listën e të preferuarave

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave

Puma Squad është bluzë Lifestyle për femra e krijuar për të sjellë rehati dhe një pamje të bukur klasike. Kjo bluzë do të jetë shoqëruesja juaj besnike pavarësisht nëse jeni të angazhuara në ndonjë aktivitet fizik apo keni vendosur të dilni shëtitje ose të pini një kafe me miqtë tuaj. Është krijuar prej materialeve me një përqindje të madhe pambuku, një kombinim ideal i materialeve që do t'ju ofrojë rehati gjatë gjithë ditës dhe ngrohtësi shtesë. Logoja Puma nxjerr në pah origjinalitetin e markës së bashku me stilin tuaj sportiv.

Specifikimi:

 • Bluzë Lifestyle për femra
 • Mëngë të gjata
 • Logo Puma
 • Përshtatje standarde
 • Përforcime elastike
 • Përbërje me përqindje të lartë pambuku

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Bluza
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Të rritur
  Gjinia Femra
  Brand Puma
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluza 621408-93
  6.100 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  8.700 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluza 621408-60
  6.100 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  8.700 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluza 676073-22
  7.600 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  10.900 LEK
  Shtoni në shportë
  Puma Squad
  Bluza
  Puma Squad