Jordan Sport Crossover
Jordan Sport Crossover
Jordan Sport Crossover
Jordan Sport Crossover
Jordan Sport Crossover
Jordan Sport Crossover
Jordan Sport Crossover
Jordan Sport Crossover
Kodi i artikullit: DQ7327-010

Jordan Sport Crossover

Kodi i artikullit: DQ7327-010
Bluza Hoodie Lifestyle për meshkuj Nike Jordan Sport Crossover ju lejon të keni gjithmon stil të bukur me rehati të përsosur. E përbërë prej pambuku të butë dhe të lehtë për tju dhënë rehatinë maksimale të kombinuar me teknologjinë Dri-FIT, do t'ju mbajë të freskët dhe të thatë gjatë gjithë kohës. Detajet e saj janë frymëzuar nga bluza origjinale Wings për një prekje të trashëgimisë sportive. Teknologjia Nike Dri-FIT largon djersën nga lëkura juaj duke ju ndihmuar të qëndroni të thatë dhe rehat. Pjesët elastike ofrojnë rehati më të madhe dhe lehtësi në lëvizje. Kapuçi personalizohet lehtësisht. Xhepi i kangurit do të mbajë të gjitha gjërat tuaja të nevojshme pa të cilat nuk dilni dot nga shtëpia dhe nëse është e nevojshme, mund t'i ngrohni duart në të. Visheni bluzën Hoodie Lifestyle dhe niseni ditën tuaj me stil të bukur dhe rehati maskimale.Specifikimi: Bluzë Hoodie Lifestyle për meshkuj Kapuç Xhep kanguri Logo Jordan Teknologji Dri-FIT Lahet në lavatriçe Përbërja: 62% pambuk, 38% poliestër.
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave

Bluza Hoodie Lifestyle për meshkuj Nike Jordan Sport Crossover ju lejon të keni gjithmon stil të bukur me rehati të përsosur. E përbërë prej pambuku të butë dhe të lehtë për tju dhënë rehatinë maksimale të kombinuar me teknologjinë Dri-FIT, do t'ju mbajë të freskët dhe të thatë gjatë gjithë kohës. Detajet e saj janë frymëzuar nga bluza origjinale Wings për një prekje të trashëgimisë sportive. Teknologjia Nike Dri-FIT largon djersën nga lëkura juaj duke ju ndihmuar të qëndroni të thatë dhe rehat. Pjesët elastike ofrojnë rehati më të madhe dhe lehtësi në lëvizje. Kapuçi personalizohet lehtësisht. Xhepi i kangurit do të mbajë të gjitha gjërat tuaja të nevojshme pa të cilat nuk dilni dot nga shtëpia dhe nëse është e nevojshme, mund t'i ngrohni duart në të. Visheni bluzën Hoodie Lifestyle dhe niseni ditën tuaj me stil të bukur dhe rehati maskimale.

Specifikimi:

 • Bluzë Hoodie Lifestyle për meshkuj
 • Kapuç
 • Xhep kanguri
 • Logo Jordan
 • Teknologji Dri-FIT
 • Lahet në lavatriçe
 • Përbërja: 62% pambuk, 38% poliestër

 • Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Produkte AJ8102-684
  Çmimi 3.800 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Produkte 216324-NVY
  Çmimi 8.900 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Produkte 216324-BRN
  Çmimi 8.900 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Produkte 150206-BKRG
  Çmimi 7.900 LEK
  Shtoni në shportë
  Jordan Sport Crossover
  Produkte
  Jordan Sport Crossover